StoryEditorSkorzystaj!

Piękne i zabawne życzenia na Wielkanoc w 2024 roku

25.03.2024., 12:00h
Wielkanoc to sielski rodzinny czas i najważniejszy dla chrześcijan okres w roku. Warto postarać się o jak najlepsze wibracje i przeżyć święta w radości i lekkości z najbliższymi. Oto najlepsze życzenia wielkanocne w rozmaitej formie!

W sieci znajdziemy wiele ciekawych, zabawnych, inspirujących, formalnych i oficjalnych życzeń na Wielkanoc. Wybór należy uzależnić od tego do kogo kierujemy te słowa. Czy są to najbliżsi z rodziny, przyjaciele, sąsiedzi, dalsza rodzina, a może koledzy z pracy lub kontrahenci? Za sprawą życzeń tegoroczne święta staną się jeszcze bardziej ciepłe i radosne. Można wysyłać je przez komunikatory internetowe lub wiadomość tekstową SMS. Pamiętajmy, że życzenia składa się w Wielką Sobotę i w Niedzielę Wielkanocną, ale tak naprawdę przekazujemy je już w czasie całego Wielkiego Tygodnia.

Nieformalne życzenia na Wielkanoc 2024 

  • Wesołych Świąt Wielkanocnych! Niech te dni będą pełne radości w sielskiej atmosferze miłości i zrozumienia.
  • Alleluja! Życzymy spokojnych, radosnych i błogosławionych Świąt Wielkanocnych.
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy! Niech ten czas napełni Wasze serca nadzieją i wiarą.
  • Ślę wielkanocne jajko wypełnione radością i miłością!
  • Życzę Wesołych Świąt, obfitości i sielskich spotkań w gronie najbliższych.
  • Alleluja! Alleluja! Wesołej Wielkanocy!

Rymowane życzenia na Wielkanoc 2024 

Niech radość Zmartwychwstania napełni Wasze serca,

A świąteczna atmosfera niech trwa,

I niechaj miłość nie ustaje w ten Wielkanocny czas!

 

Skacze zajączek po lesie i życzenia Tobie niesie,

przez pisanki przeskakuje: Alleluja wykrzykuje!

Po czym znika w długich susach,

cały mokry od dyngusa.

 

Jajka malowane, kiełbasa na stole,

Święta Wielkanocne zagościły w końcu!

Niech ta radosna okazja obdarzy Was błogosławieństwem,

I niech Zmartwychwstanie przyniesie Wam wielkie szczęście!

 

Stołu świątecznego bogato zastawionego,

śmigusa-dyngusa mokrego,

zajączka bogatego i jajka smacznego!

image
Piękne i zabawne życzenia na Wielkanoc w 2024 roku
FOTO: Envato Elements

Zabawne życzenia na Wielkanoc 2024 

Wesołego Alleluja! Niech ta Wielkanoc będzie równie szalona jak Twoja ostatnia impreza, ale bez kaca! Niech zajączek przyniesie Ci więcej radości niż paczka Twoich ulubionych cukierków, a święte jajka będą smakować równie dobrze jak Twoja ukochana pizza w piątek wieczorem! Niechaj każdy moment tego święta będzie pełen pozytywnej energii i humoru – takiej, jakiej doświadczamy, gdy wracamy do domu, wychodząc wcześniej z pracy!

 

Wesołego Alleluja! Niechaj ta Wielkanoc będzie równie ekscytująca jak pierwsza podróż na Księżyc – pełna nowych odkryć, ale też radości z powrotu na Ziemię! Niech zajączek przyniesie Ci więcej radości niż najnowszy hit na Spotify, a święte jajka będą równie pyszne jak domowe ciasto z kremem. 

 

Wesołych Świąt! Niechaj Wielkanocny zajączek przyniesie Ci więcej energii niż kawa przed poranną pracą!

Religijne życzenia na Wielkanoc 2024 

  • W tym świątecznym czasie, niech radość Zmartwychwstania Pańskiego napełni Wasze serca nadzieją i wiarą. Niech ten czas będzie dla Was okazją do głębszej refleksji nad sensem życia i znaczeniem miłości oraz przebaczenia. Niech Chrystusowy dar Zmartwychwstania oświeci Wasze drogi i otoczy Was Bożym błogosławieństwem.
  • Niech Wielkanocne Święto Zmartwychwstania Pańskiego przypomni nam o mocy nadziei i odrodzenia, jakie niesie ze sobą wiara w Jezusa Chrystusa. Radosna okazja połączy nas w modlitwie, dzieleniu się miłością oraz w duchu wzajemnej życzliwości. A blask Wielkanocy oświeci nasze serca i przyniesie nam pokój i błogosławieństwo.
  • W dniu Zmartwychwstania Pańskiego, niech Chrystusowy dar zmartwychwstania napełni Wasze serca nadzieją i radością. Niech ta wielka tajemnica wiary umocni Waszą wiarę i przyniesie pociechę w trudnych chwilach. 

Firmowe życzenia na Wielkanoc 2024 

W imieniu [nazwa firmy/instytucji] pragniemy złożyć serdeczne życzenia z okazji Wielkanocy. Niech ten czas będzie dla Państwa źródłem radości, nadziei i pokoju.

Z okazji Wielkanocy, pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia pomyślności, zdrowia oraz szczęścia dla Państwa i Waszych najbliższych.

Z okazji Wielkanocy, chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia pomyślności, zdrowia i sukcesów. Niech te święta przyniosą wiele radości i wspólnych chwil z najbliższymi.

image
Majonez na Wielkanoc

Przepisy na domowy majonez tradycyjny i wegański: jak go zrobić?

Oprac. Angelika Drygas

Źródło: se.pl, morele.pl

fot. envato elements

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. lipiec 2024 03:16