StoryEditor"Rolnik szuka żony"

Co słychać u uczestników 9. edycji "Rolnik szuka żony"?

Emisja 9. edycji "Rolnik szuka żony" zakończyła się w święta Bożego Narodzenia, kiedy po kilku miesiącach przerwy rolnicy ponownie wystąpili przed kamerami, by opowiedzieć o tym, co się u nich zmieniło. Od tego czasu wiele wydarzyło się w życiu uczestników 9. edycji show, jakie zmiany nastąpiły w ich życiu?

Mateusz, Tomasz R., Tomasz K., Klaudia i Michał — to oni byli uczestnikami 9. edycji programu "Rolnik szuka żony", w którym szukali miłości na całe życie. Ten sezon został okrzyknięty ze względu na to, że w odcinku finałowym aż czterech rolników ogłosiło związki, jednak nie wszystkie przetrwały do dziś.

Tomasz K. z "Rolnik szuka żony" promuje rolnictwo w sieci

Losy Tomasza K. w programie "Rolnik szuka żony" nie były łatwe. Rolnik najpierw podjął decyzję o stworzeniu związku z 19-letnią Zuzanną, która specjalnie dla niego miała podjąć studia na kieleckim uniwersytecie. Jednak jeszcze w trakcie trwania show mężczyzna dowiedział się, że zamiary młodej dziewczyny nie są do końca szczere i podziękował jej za kontynuowanie znajomości. W momencie, w którym wydawało się, że historia Tomka zakończyła się niepowodzeniem, odezwała się odesłania przez niego do domu Kasia. Wtedy okazało się, iż rolnik pomylił się co do swoich uczuć i to właśnie z odrzuconą kandydatką postanowił stworzyć związek. Sielanka nie trwała jednak długo. Choć para pojawiała się razem w odcinku świątecznym, w specjalnym wydaniu programu "Jaka to melodia?", a także w "Pytaniu na śniadanie", to szybko okazało się, że ten związek nie przetrwał próby czasu.

Obecnie Tomek spełnia się w roli Influencera. Pod pseudonimem Świętokrzyski Rolnik działa na TikToku, Instagramie i YouTubie. Tematem, na którym skupia się rolnik, jest oczywiście rolnictwo, w szczególności produkcja roślinna, choć w relacjach udostępnianych w social mediach można zauważyć, że interesuje się on również zwierzętami. Tomasza można spotkać również na wielu rolniczych eventach, gdzie prowadzi prelekcje i reklamuje środki ochrony roślin.

Tomasz R. z "Rolnik szuka żony" wycofał się z mediów

Tomasz R. był najstarszym uczestnikiem 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Udało mu się znaleźć miłość u boku Ślązaczki Justyny. Kobieta, choć nie bez sentymentu, zdecydowała się na przeprowadzkę na Kujawy i zamieszkała z rolnikiem. W odcinku świątecznym rolnik oświadczył się swojej wybrance. Po czasie widzowie mieli obawy co do tego, że związek zakończył się, ponieważ z mediów zniknęły wspólne zdjęcia pary. Decyzja o usunięciu fotografii nie miała jednak w związku z zakończeniem relacji, lecz próbą wycofania się Tomasza i Justyny z mediów, która okazała się skuteczna. Dziś nie istnieje już wspólne konto na Instagramie, gdzie para opublikowała treść poniższego oświadczenia:

"Nasi kochani Fani u nas wszystko dobrze. Na chwile obecna chcemy wyłączyć się z życia medialnego i cieszyć się swoim szczęściem. Do programu nie przyszliśmy po sławę, tylko po miłość i się udało. Dziękujemy, że jesteście z nami, niedługo się odezwiemy" - napisali Tomek i Justyna, jednak od tego czasu nie wiadomo, co słychać u rolnika i jego wybranki.

Klaudia z "Rolnik szuka żony" zamieszkała z Valentynem

Klaudia Waśko była jedyną rolniczką, która wystąpiła w 9. edycji "Rolnik szuka żony". Kobieta związała się z budowlańcem Valentynem. Dla pochodzącej z Podlasia rolniczki i jej wybranka na co dzień mieszkającego i pracującego w Warszawie dzieląca ich odległość początkowo wprowadzała pewne ograniczenia. Z czasem jednak Valentynowi udało się znaleźć pracę w Białymstoku i przeprowadził się do Klaudii. O tym, co u nich słychać można dowiedzieć się z relacji udostępnianych w mediach społecznościowych. Klaudia i Valentyn wiodą spokojne życie na Podlasiu. Rolniczka prowadzi sklep spożywczy i dba o szkółki drzewek, natomiast jej partner pracuje w swoim zawodzie, a w wolnym czasie pomaga w pracach na gospodarstwie.

Mateusz z "Rolnik szuka żony" nie znalazł miłości w programie

Mateusz był jedynym uczestnikiem, któremu w programie nie udało się znaleźć miłości. Choć wszystko wskazywało na to, że jedna z dziewczyn przebywających w jego domu skradnie serce rolnika, to tak się nie stało. Obecnie Mateusz dalej prowadzi swoje gospodarstwo w podpoznańskiej wsi, w której mieszka.

Michał z "Rolnik szuka żony" się żeni

Michał był najmłodszym uczestnikiem 9. edycji "Rolnik szuka żony". W momencie nagrań rolnik miał 23 lata, ale miłości szukał na całe życie. Szybko okazało się, że najlepszy kontakt nawiązał z Adą, 20-letnią mieszkanką Łodzi i studentką pedagogiki. Zarówno rodzina Michała, jak i widzowie nie wróżyli dziewczynie z miasta przyszłości w gospodarstwie, w którym są zwierzęta i dużo pracy. Adrianna szybko jednak "utarła nosa" niedowiarkom, zaangażowała się w pracę przy krowach i nauczyła wszystkiego od podstaw. Dla Michała zmieniła swoje życie o 360 stopni, nie tylko zdecydowała się na natychmiastową przeprowadzkę z dużego miasta do maleńkiej, podlaskiej wsi, ale również przeszła na zaoczny tryb studiów. Obecnie para przygotowuje się do zawarcia związku małżeńskiego. Data ślubu nie jest znana, jednak z relacji dostępnych w sieci można wywnioskować, że uroczystość odbędzie się w najbliższym czasie.

​Kiedy 10. edycja "Rolnik szuka żony"?

W Wielkanoc TVP 1 wyemitowała tzw. zerowy odcinek 10. edycji programu "Rolnik szuka żony", w którym widzowie mogli poznać 6 rolników i 2 rolniczki, którzy chcieliby spróbować znalezienia miłości za pośrednictwem show. 10 maja minął termin nadsyłania listów, a kilka dni później Marta Manowska poinformowała na swoim profilu na instagramie, że rozpoczęły się nagrania. Emisja 10. edycji "Rolnik szuka żony" rozpocznie się już we wrześniu.

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. maj 2024 23:12