StoryEditor"Rolnik szuka żony 10"

Czy Artur z "Rolnik szuka żony 10" znajdzie miłość w programie?

14.04.2023., 18:00h
Po wielu zawirowaniach związanych z podpisaniem umowy przez TVP z FremantleMedia na nagrywanie 10 edycji "Rolnik szuka żony" w Wielkanoc wyemitowany został odcinek "zerowy", w którym 8 potencjalnych uczestników opowiedziało o sobie. Wśród rolników znalazł się Artur z Mazowsza, któremu widzowie wróżą ogromne zainteresowanie kobiet.

Widzowie "Rolnika" mają faworyta 10 edycji

Odcinek "zerowy" programu "Rolnik szuka żony" rozpoczyna okres oczekiwania na wyjawienie przez produkcję 5 uczestników, którzy otrzymali najwięcej listów po publikacji wizytówek. W tym czasie widzowie show chętnie obstawiają, kogo tym razem spotka szczęście i otrzyma najwięcej listów. Tym razem zainteresowanie publiczności zyskał Artur, 28-latek z województwa mazowieckiego. Mężczyzna prowadzi stuhektarowe gospodarstwo rolne wraz z rodzicami i dziadkami, jednak dotychczas nie udało mu się wygospodarować wystarczającej ilości czasu na miłość. Pomimo tego, że wcześniej był w związkach, to nie udało mu się stworzyć trwałej relacji z kobietą. Widzowie "Rolnika" nie mają złudzeń, że to Artur zyska największe zainteresowanie, o czym świadczą komentarze na oficjalnej stronie programu na Facebooku:

  • "Tutaj nie ma co się zastanawiać. Artur to pewniak w tej edycji. Będzie ogromne zainteresowanie i pełno listów, będzie miał z czego wybierać",
  • "Będzie w programie",
  • "Tu będzie najwięcej listów",
  • "Sądzę, że będzie miał największą ilość listów. Zresztą z chęcią obejrzę tę edycję z jego osobą" - emocjonowali się obserwatorzy.

Jakiej partnerki szuka Artur z Mazowsza?

Artur z Mazowsza, który zaprezentował się w "zerowym" odcinku programu "Rolnik szuka żony" nie ukrywa tego, że ma trudny charakter. Kobieta, z jaką miałby założyć rodzinę i spędzić resztę życia powinna nie mieć za sobą przeszłości, czyli rozwodu i być bezdzietna. W grę wchodzą wysokie panny, gdyż rolnik mierzy prawie 200 cm wzrostu, najlepiej brunetki, choć nie wyklucza blondynek. Z relacji rodziny można wywnioskować, że potencjalna kandydatka powinna mieć pojęcie o życiu na wsi i nie stronić od swojskich zapachów. Artur przyznaje, że w wyglądzie kandydatki liczy się dla niego jej naturalność. Rolnik chciałby również, by jego przyszła partnerka była wyrozumiała, odważna i kreatywna tak, by w wolnym czasie udawało im się zrobić coś ponad to, co obowiązuje na co dzień.

Do kiedy można nadsyłać zgłoszenia do 10 edycji "Rolnik szuka żony"?

Osoby zainteresowane poznaniem rolników i chcące spróbować życia u ich boku mogą nadsyłać swoje zgłoszenia do 10 maja 2023 r. na adres skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121 z dopisanym imieniem wybranej rolniczki lub rolnika, lub elektronicznie: https://bit.ly/rolnikszukazony10.

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 06:40