StoryEditor„Rolnik Szuka Żony”

Waldemar z programu „Rolnik Szuka Żony” zostanie ojcem!

27.05.2024., 14:00h
Ta wieść spodoba się fanom programu „Rolnik Szuka Żony”! Waldemar z ostatniej edycji ogłosił, że wraz z partnerką Dorotą spodziewają się dziecka. Znają już płeć malucha.

Spis treści:

Waldemar i Dorota będą mieli dziecko

Waldemar i Dorota – płeć dziecka

Waldemar z „Rolnik szuka żony” i jego związek

Waldemar nie krył, że bardzo chciałby ponownie zostać tatą. Wygląda na to, że marzenie rolnika ziściło się. Na filmiku opublikowanym na Instagramie zdradził, że jego ukochana jest w ciąży.

Waldemar i Dorota będą mieli dziecko

Jeszcze nie tak dawno temu uczestnik popularnego show przyznał, że marzy o córeczce, choć i tak najważniejsza nie jest płeć tylko zdrowie malucha. Widać nie musiał czekać zbyt długo na urzeczywistnienie tego marzenia. Wyznał właśnie, że na tę chwilę czekał bardzo długo.

Czytaj także: Przepis na chałkę z kruszonką od Małgosi Borysewicz z „Rolnik szuka żony”

Waldemar i Dorota – płeć dziecka

Zakochana para wyjawiła również płeć przyszłej pociechy. Radości nie było końca, ponieważ do rodziny dołączy wyczekiwana córeczka. O ciąży Doroty fani dowiedzieli się z pomysłowego filmiku nagranego z udziałem przyjaciół m.in. z programu "Sanatorium miłości": – Kochani wśród sprzyjających okoliczności przyrody oraz towarzystwa naszych przyjaciół, pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną. Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki – wyznali na InstaStories.

Waldemar z „Rolnik szuka żony” i jego związek

Waldemar z 10. edycji „Rolnik szuka żony” był jednym z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów programu. Prócz rolnictwa jego wielką pasją jest kino. Zadziwia jego kolekcja filmowa i specjalny pokój przeznaczony na seanse. W programie rolnik wybrał o 10 lat młodszą od siebie Ewę Kryzę, która jednak nie zdecydowała się na kontynuację związku. Największe zaskoczenie wywołał jednak odcinek finałowy, ponieważ Waldemar pojawił się z Dorotą, którą wcześniej odesłał do domu.

Fot. c5waldi_passion_farmer/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. czerwiec 2024 14:29