StoryEditorGwiazdy na wsi

David Beckham ma ule i farmę organiczną!

28.11.2023., 18:00h
Angelika DrygasAngelika Drygas
Najsławniejszy piłkarz świata, a przynajmniej najbardziej medialny, już od lat zajmuje się pszczelarstwem. Jego pierwsze zbiory miodu wprawiły go w szczery zachwyt. Gwiazdor kocha naturę i coraz częściej możemy zobaczyć go w otoczeniu pięknej przyrody.

Już od jakiegoś czasu na platformie Netflix można obejrzeć serial dokumentalny o jednym z najbardziej znanych piłkarzy świata. Mowa o Davidzie Beckhamie. Były kapitan reprezentacji Anglii zaprasza widzów do swojego wielowymiarowego świata i daje się poznać nie tylko jako wybitny piłkarz,ale także troskliwy ojciec i mężczyzna wielu talentów i zainteresowań. Pisaliśmy o tym, że gwiazdor obsesyjnie dba o porządek i jest przesadnie zorganizowany, ponieważ cierpi na nerwicę natręctw.

image
Zdrowie psychiczne

David Beckham cierpi na nerwicę natręctw – czym się ta choroba objawia?

David Beckham ma swoje ule

Pierwszy kadr serialu przedstawia Beckhama ubranego w strój pszczelarski i z atencją pielęgnującego swoje ule. – Kto by pomyślał, że tak się wzruszę pierwszymi zbiorami mojego miodu. Wszystko zaczęło się od tego, że ja i Cruzie zbudowaliśmy nasz pierwszy ul w lockdownie 3 lata temu – napisał Beckham na Instagramie.

Piłkarz chętnie dzieli się w social mediach kadrami z kolejnych pszczelarskich przygód. Podczas jednej z nich sfotografował Victorię Beckham w stroju pszczelarskim, ale w… szpilkach. Podkreślał także, że sławna żona bała się zbliżyć do ula. Innym razem pracował ochoczo ze swoim synem. Miód Beckhama robi się coraz słynniejszy, pewnego razu sportowiec przyszedł na spotkanie z królem Karolem III i wręczył mu słoik miodu z własnego ula!

David Beckham a warzywa ekologiczne

Czyżby David Beckham zamienił grę w piłkę nożną na uprawianie organicznych warzyw? W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie ze swoją córką Harper z wymownym podpisem: – I tak zaczyna się rolnictwo organiczne z moim małym pomocnikiem.

Nie jest tajemnicą, że piłkarz interesuje się ekologicznym rolnictwem, w swojej wiejskiej posiadłości w Wielkiej Brytanii w Cotswold w Anglii, ma nie tylko piękny dom, ale także własną uprawę warzyw. Widać, że obcowanie z naturą mu służy!

Angelika Drygas

fot. davidbeckham/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. luty 2024 11:36