StoryEditorGwiazdy na wsi

Sylwia Gliwa na sielskich wakacjach w Polsce

29.09.2023., 18:00h
Znane osobowości polskiego show-biznesu urozmaicają swoje profile w mediach społecznościowych o wakacyjne zdjęcia. Wśród nich jest Sylwia Gliwa, która chętnie wypoczywa w Polsce z dala od miejskiego zgiełku.

Polskie małe miejscowości i wsie najczęściej położone są nad pięknymi jeziorami, w górach czy nad polskim morzem. Nic dziwnego, że latem zyskują na popularności i są chętnie wybierane jako destynacje wakacyjne. Coraz więcej znanych aktorów czy aktorek spędza czas wolny z dala od wielkich kurortów czy znanych miast, aby oddać się odpoczynkowi właśnie na łonie natury. Tak tez zrobiła aktorka – Sylwia Gliwa.

image
Gwiazdy na wsi

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach na wsi. Gdzie jest tak pięknie?

Choć wakacje właśnie skończyły się, dobrze jest powracać do tych sielskich momentów. Jeszcze przez jakiś czas będziemy wspominać beztroskie czasy relaksu. Przeglądając media społecznościowe znanych i lubianych polskich gwiazd, coraz częściej napotykamy fotografie z rodzimych regionów i malowniczych krain.

Polska – gdzie gwiazdy chętnie „wakacjują”?

Popularne są Mazury i Warmia ze względu na obecność wielu pięknych jezior i dobre warunki do żeglowania. Sporo celebrytów ma swoje duże posiadłości na tych pięknych terenach. Niektórzy wybierają także Kaszuby, polskie morze lub góry. W naszym kraju jest wiele niezwykłych miejsc do odwiedzenia nie tylko w czasie wakacji.

Sylwia Gliwa podróżuje po Polsce

Na profilu instagramowym aktorki jest sporo zdjęć z wakacyjnych wojaży po Polsce. Widzimy Sylwię Gliwę przygotowującą się do roli nad Jeziorem Białym: – Nauka tekstu do @damskibiznes trwa. Okoliczności jak widać wakacyjne nie sprzyjają – czytamy.

Innym razem aktorka pokazuje zdjęcie Jeziora Jeleń i swoje w drewnianym domku, z hasztagami wskazującymi na odpoczynek na pięknych Kaszubach: – Przedsmak wakacji, rower, joga, pływanie w jeziorze, spacer leśną drogą, rodzina, przyjaciółka, czas z synem. Ptaki śpiewają słońce świeci, powietrze pachnie. Czego chcieć więcej.

Na koniec seria migawek z polskiej plaży – to tam udała się aktorka razem ze swoim ukochanym pieskiem Dżońcio: – To tu to tam. Najważniejsze że nad polskim morzem świeci słońce – pisała na Instagramie. Sylwia Gliwa jest aktorką teatralną, ale znana jest przede wszystkim z roli Moniki Zięby w serialu „Na Wspólnej”.

Angelika Drygas

fot. sylwia_gliwa/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. lipiec 2024 13:54