StoryEditorHoroskop miesięczny

Baran odnajdzie szczęście w miłości! Horoskop na maj

30.04.2024., 18:49h
Wróżka MalinaWróżka Malina
W maju wiele znaków zodiaku będzie przeżywać piękne chwile. To miesiąc miłości, rozwoju i radości. Warto wsłuchać się w siebie, ale jednocześnie dbać o relacje z osobami, które są ważne. Dowiedz się, co mówią gwiazdy o Twojej bliskiej przyszłości.

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

Radość, spełnienie, dobre zdrowie, lekkość – oto, co czeka Cię w maju. Karty jasno pokazują, że los będzie Ci sprzyjał. Ludzie wokół Ciebie będą życzliwi, a na horyzoncie pojawi się ktoś wyjątkowy, ktoś, kto stanie się bliski Twojemu sercu. Zacznie się całkiem niewinnie, a z czasem pojawi się głębokie uczucie. Słuchaj siebie i idź za głosem intuicji – ona Cię nie zawiedzie! Aby w pełni wykorzystać swój potencjał, zdrowo się odżywiaj i uprawiaj sport, najlepiej w naturze. Osoby palące powinny rzucić swój nałóg, to ważne dla utrzymania witalności! 

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

To czas refleksji i słuchania głosu serca. Może okazać się, że stare znajomości nie przetrwają, może zostaną zawieszone na jakiś czas, może już nie wrócą. Czasem dystans powoduje oczyszczenie i zrobi miejsce na nowe. Nie szarżuj w kwestiach zawodowych – to nie czas na zmiany w tej materii. Zmianę pracy odłóż na później. Skup się na sobie i swoich bliskich, okazuj wdzięczność i ciesz się z tego, co masz!

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

Nie czekaj na szczęście, tylko pomóż własnemu losowi, weź sprawy w swoje ręce. To czas działania, ruchu, czas możliwości i realizacji celów. Może pojawić się propozycja intratnej pracy – wiedz, że to dla Ciebie wielka szansa. Rozważ za i przeciw, ponieważ zmiana niesie za sobą wiele wymagających decyzji. Nie każdy musi być na nie gotowy. Czasami brak zmian też jest dobry, szczególnie dla niespokojnego ducha, który łaknie spokoju.

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

Maj to czas, kiedy możesz postawić na to, co dobre dla Ciebie. Sprzyja temu aura wiosenna i zamiłowanie do ruchu. Korzystaj z natury, baw się i nie zamartwiaj na przyszłość. Wykorzystaj ten czas. Karty pokazują, że może pojawić się widmo podróży – nie wahaj się, jeśli tylko poczujesz swoją gotowość. Nie bój się o przyszłość, myśl pozytywnie, a szczęście będzie Ci sprzyjać. W twoim życiu pojawi się przyjaciel z przeszłości i namiesza Ci w głowie.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

Po kwietniowych rozważaniach został w Tobie ślad – wciąż przeżywasz to, co przyszło do Ciebie w zeszłym miesiącu. Musisz zintegrować swoją ciemną stronę charakteru i zaakceptować swoje słabości. Nie jesteś doskonały i nigdy nie będziesz – nie ma takich osób. Bądź wyrozumiały dla przyjaciół i rodziny, ale także dla siebie! Tylko wtedy odzyskasz wiarę we własną moc i odnajdziesz harmonię nawet wtedy, gdy otacza Cię chaos. Dbaj o swoje zdrowie – zwłaszcza o plecy!

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

Ten miesiąc będzie ciężki. Przed Tobą podejmowanie ważnych decyzji zawodowych. Czy zmiana stanowiska pracy będzie dla Ciebie dobra? Wiesz to doskonale, tylko wsłuchaj się w swoją intuicję. Nie daj się zwieść pozorom. Idź na długi spacer do lasu, zastanów się, czego tak naprawdę pragniesz. W życiu uczuciowym bez zmian. W drugiej połowie maja mogą pojawić się sytuacje, które sprowadzą Cię na ziemię – nie słuchaj rad, rozwiązanie jest w Tobie.

Przeczytaj także: Horoskop na 2024 rok. 

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

Zaszalej, na przykład idź na tańce, ubierz się niestandardowo, namaluj obraz. Zrób coś, czego dawno nie robiłaś. Odszukaj w sobie talenty i zacznij je pielęgnować. Maj to miesiąc odkrywania siebie i swojego potencjału – nie zmarnuj tego, bo taka sytuacja może się nie powtórzyć. W kwestiach zawodowych – podejmuj roztropne decyzje i nie rzucaj się na pierwszą lepszą okazję – wybieraj świadomie. Najpierw sprecyzuj swoje cele, a dopiero potem odpowiadaj na propozycje.

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

Wciąż szukasz miłości romantycznej, a masz ją obok siebie. Zauważ, że drobne działania Twojego partnera to wyraz głębokiego uczucia. Nie nastawiaj się negatywnie, gdy nie otrzymujesz róż, czy spektakularnych prezentów. Miłość wyraża się przez rozmaite działania i zależy od indywidualnych predyspozycji. Każdy ma swój język miłości – warto się temu przyjrzeć, by nie przegapić prawdziwego uczucia. Zadbaj o zdrowie – wystarczą codzienne spacery, abyś nabrała odporności.  

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

To miesiąc imprezowy. Będzie się działo. Przyjaciele obsypią Cię zaproszeniami. Korzystaj z potencjału zabawy, dzięki temu naładujesz akumulatory na kolejne miesiące. W życiu miłosnym bez zmian – w związku przyjemna harmonia i błogość. Nie bój się ryzykować – masz ogromny potencjał intelektualny, który możesz dobrze spożytkować lub pójść na skróty, ale wtedy do niczego spektakularnego nie dojdzie. Pomyśl o swoich rodzicach, może warto spędzić z nimi więcej czasu?

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

Idź po swoje. Jeśli studiujesz – wybieraj wcześniejsze egzaminy, jeśli pracujesz – złóż podanie o awans lub podwyżkę. W związku uczuciowym wyrażaj swoje potrzeby – tylko wtedy mogą się spełnić. Twój partner nie domyśli się, czego pragniesz! Maj to moment idealny także na nowe znajomości. W Twoim życiu mogą pojawić się aż dwie nowe osoby, które skradną Twoje serce. W drugie połowie miesiąca będziesz mieć zatem sporą zagwozdkę związaną z ulokowaniem swoich uczuć. Nie będzie łatwo. Rozwiązanie prawdopodobnie przyniesie czerwiec.

image
HOROSKOP NA 2024 ROK

Waga zyska szczęście w miłości! Horoskop na rok 2024

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02)

Nauka, nauka i jeszcze raz nauka. W maju musisz nadrobić zaległości, aby w wakacje cieszyć się już tylko relaksem. W pracy dokończ ważny projekt, uważaj na współpracownika spod znaku Strzelca – ma Cię na oku. Dbaj o spotkania z bliskimi – oni bardzo Cię kochają, choć relacje z nimi nie należą do łatwych. W tym miesiącu zacznij też coś nowego. Może zapisz się na siłownię lub na kurs tańca? Według kart może to być początek niesamowitej pasji i nowych, intrygujących znajomości. 

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

Ten miesiąc będzie wymagający, ale satysfakcjonujący. Twoje starania zostaną nagrodzone. Wszystko bowiem ułoży się po Twojej myśli. Nie rezygnuj z marzeń w imię celów, których nie czujesz i które są sprzeczne z Twoimi wartościami. Kieruj się zdrowym rozsądkiem, ale nie zapominaj o głosie serca. Nieznajomy spod znaku Wagi może okazać się kimś ważnym. Stanie się Twoim przyjacielem, a być może partnerem. Daj mu szansę, jeśli poczujesz, że wnosi do Twojego życia radość i humor. Nie daj się zwieść pozorom, w Twoim otoczeniu są także osoby, którym nie możesz ufać. 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 16:29