StoryEditorŚlub Ady i Michała z "Rolnik szuka żony"

Jaką suknię ślubną wybrała Ada z "Rolnik szuka żony?

13.05.2023., 17:00h
Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" przygotowują się do swojego ślubu i wesela. Na social mediach pary coraz częściej pojawiają się wpisy, dotyczące szczegółów uroczystości. Ostatnio, przyszła panna młoda opowiedziała o swojej sukni ślubnej.

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" biorą ślub

Adrianna Jasiaczek i Michał Tyszka poznali się w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Droga do ich miłości nie była prosta, a rolnik długo rozmyślał nad tym, czy wybrać rywalizującą z Adą Martę, dziewczynę pochodzącą z wioski, której nic, co związane z rolnictwem i prowadzeniem domu nie jest obce, czy obecną, przyszłą żonę, pochodzącą z dużego miasta, niemającą wcześniej do czynienia z pracą na roli, jednak starającą się dorównać rywalce. Ostatecznie to Ada została wybranką Michała, który zdecydował się pokierować sercem, co, jak dziś widać, przyniosło oczekiwane efekty.

Jak Ada odnalazła się w gospodarstwie Michała?

Ada po zakończeniu programu, w którego trakcie zaręczyła się z Michałem, zmieniła swoje życie o 360 stopni. Dziewczyna wyprowadziła się z rodzinnego domu w Łodzi i poprosiła o zmianę trybu studiów na zaoczne. Z chęcią rozpoczęła pracę w gospodarstwie, w którym doi krowy. Ada na co dzień dba również o dom i przygotowanie posiłków. W jednym z odcinków "Pytania na śniadanie" para opowiedziała nie tylko o wspólnym życiu, ale również o liście gości, na której znalazło się 200 osób.

W jakiej sukni Ada z "Rolnik szuka żony" pójdzie do ślubu?

W ostatnim czasie Ada opowiedziała również o tym, jaką suknię zdecydowała się wybrać na swój ślub. Przyszła panna młoda postawiła na krój skromnej księżniczki i dwa welony: długi do kościoła i krótki na wesele. Suknia będzie w kolorze śnieżnobiałym, a całość dopełnią dodatki w kolorze różu i złota.

Kiedy ślub Ady i Michała z "Rolnik szuka żony"?

Ada i Michał pilnie strzegą daty swojego ślubu. Jedyne co dotychczas zdradzili to, że uroczystość odbędzie się w jednym z ciepłych miesięcy, trudno jednak stwierdzić, czy będzie to czerwiec, lipiec, sierpień czy wrzesień, a może wszystko wydarzy się jeszcze w maju?

Pamiętacie, jak w dniu ślubu wyglądały inne uczestniczki programu?

Program "Rolnik szuka żony" na antenie TVP 1 jest obecny od 2014 r., w tym czasie wiele par powiedziało sobie sakramentalne "TAK". Przypomnijmy, jak w dniu ślubu wyglądały inne uczestniczki formatu.

Małgosia i Paweł Borysewiczowie

Ania i Grzegorz Bardowscy

Magdalena i Jakub Kuźniaccy

Mikołaj i Marta Korolowie

Kasia i Piotr

Seweryn i Monika Nowakowie

Agnieszka i Robert Filochowscy

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Warto przypomnieć, że poza Adą i Michałem do ślubu przygotowują się również Asia i Kamil z 8 edycji, którzy wezmą ślub we wrześniu oraz Marta Paszkin i Paweł Bodzinny z edycji 7, którzy po zawarciu cywilnego związku małżeńskiego postanowili przyjąć sakrament, a uroczystości odbędą się w czerwcu.

oprac. Justyna Czupryniak

źródło: instagram/rolnikszukazonytvp, instagram/rolnikwszpilkach, instagram/ania.bardowska, instagram/marta_paszkin, instagram/magdalena_kuzniacka

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 08:17