StoryEditorGwiazdy na wsi

Mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk mieszka na Warmii. Swój dom na wsi urządziła po mistrzowsku!

12.04.2023., 18:00h
Joanna Jędrzejczyk – mistrzyni sztuk walki już od kilku lat mieszka w pięknym domu na Warmii. W ten sposób gwiazda dołączyła do grona znanych osób, które doceniają życie na wsi i tam właśnie spełniają swoje marzenia o ognisku domowym. W jakim stylu urządziła swoje cztery kąty?

Dom został wybudowany pod Olsztynem w gminie Stawiguda, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim. To nowoczesny budynek, utrzymany w tonacji biało-szarej. Na spadzistym dachu zamontowano panele fotowoltaiczne umożliwiające ekologiczne pobieranie prądu. Wokół posesji roztacza się widok na ogród.

Joanna Jędrzejczyk mieszka na Warmii

Dla sportsmenki dom oznacza oazę, miejsce do którego chce wracać po wielu podróżach. Zdjęciami z jego wnętrza chętnie dzieli się na swoim instagramowym profilu. – Home sweet home. Kocham podróże, ale nie ma na świecie lepszego miejsca niż dom. Także w pełni korzystam ze słoneczka i uroków Warmii i Mazur – czytamy w opisie do zdjęcia.

Dla gwiazdy liczą się ulubione rytuały i swojskość, to właśnie w takich warunkach odzyskuje równowagę po ciężkich walkach czy obowiązkach: – … bo na świecie nie ma chyba lepszego miejsca do odpoczynku i zregenerowania sił jak własny dom, swoje własne miejsce. W ostatnich dwóch tygodniach w domu jestem gościem, ale nawet chwila spędzona w moim prywatnym azylu, kawa z ulubionego domowego kubeczka – będzie dawać powera do kolejnych działań – przyznaje Joanna Jędrzejczyk. Gwiazda uwielbia wracać do swojego warmińskiego gniazdka, często o tym pisze i mówi. Jest wdzięczna za dach nad głową, jedzenie i poczucie bezpieczeństwa.

Joanna Jędrzejczyk – wnętrze domu

Pomieszczenia są urządzone bardzo nowocześnie. Dominują kolory w tonacjach bieli, szarości i drewna, np. drewniany stół i krzesła oraz piękne drewniane schody, na których mistrzyni lubi się fotografować. To właśnie tam zostało zaplanowane miejsce na trofea. W salonie uwagę przykuwa wygodna niebieska sofa i nietuzinkowe lampy. Przytulności dodaje szary dywan, kwiaty i poduchy. Jest gustownie i minimalistycznie. W oknach żaluzje i piękne szare zasłony.

Joanna Jędrzejczyk – kuchnia

Sercem domu jest kuchnia. Na środku widać wyspę z białą płytą i drewniane krzesła. Zabudowa jest całkowicie biała – gwiazda uwielbia gotować i dlatego ta przestrzeń jest niezwykle funkcjonalna. Na przykład blat został wykonany z konglomeratu kwarcowego i jest wodoodporny, a także odporny na plamy i zadrapania. To ważne dla kogoś, kto często samodzielnie przyrządza potrawy.

Joanna Jędrzejczyk – taras w nowym domu

W domu sportsmenka ładuje swoje przysłowiowe akumulatory, szczególnie mając do dyspozycji swój piękny oszklony taras zimowy. – Ależ piękne zakończenie dnia. Dziś podziwiałam zachodzące słońce z kubkiem kawy na tarasie zimowym. Czuć już nadchodzącą wiosnę, także otwierajcie się na nową, dobrą energię i z apetytem chwytajcie każdy dzień – zachwyca się mistrzyni. Dzięki takiemu rozwiązaniu z tarasu można korzystać przez cały rok! To miejsce odpoczynku, dlatego stanęły tam wygodne meble rattanowe, a także sprzęty do wykonywania ćwiczeń.

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk to pierwsza Polka w MMA, trzykrotnie zdobyła tytuł mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni Europy i pięciokrotna mistrzyni Polski. Niezwykle utalentowana – zaledwie po pół roku treningów została mistrzynią Polski w boksie tajskim.

Angelika Drygas

Fot. joannajędrzejczyk/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. czerwiec 2024 16:57