StoryEditorRolnik szuka żony

Kto może się zgłaszać do programu „Rolnik szuka żony”?

Zima i początek wiosny to czas, w którym samotni rolnicy mogą przesyłać swoje zgłoszenia do kolejnych edycji programu „Rolnik szuka żony”. Kto może się zgłaszać do show?

„Rolnik szuka żony” produkcja zaprasza rolników i rolniczki

Program „Rolnik szuka żony” ze względu na swoją nazwę początkowo kojarzył się jako produkcja dedykowana wyłącznie mężczyznom, jednak już w 2. edycji wystąpiła kobieta, która ostatecznie przełamała stereotyp mówiący o tym, że jest to szansa wyłącznie dla mężczyzn.

Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać się do programu „Rolnik szuka żony”?

Do programu „Rolnik szuka żony” mogą zgłaszać się wyłącznie osoby stanu wolnego, które są właścicielami lub współprowadzą z rodzicami gospodarstwo rolne. Z udziału w show nie wyklucza się osób po rozwodzie, a także wdów i wdowców. Ograniczeniem wiekowym jest jedynie pełnoletność.

„Rolnik szuka żony” zaprasza do udziału osoby ze społeczności LGBT

W programie „Rolnik szuka żony” od zawsze brały udział osoby heteroseksualne. W jednej z ostatnich serii Q&A zorganizowane na Instagramowym profilu produkcji okazało się jednak, że mogą być to również osoby ze społeczności LGBT.

„Miłość nie wyklucza” – brzmiała odpowiedź na pytanie.

Osoby LGBT mogły zgłaszać się do programu „Rolnik szuka żony”

Gorliwi fani programu „Rolnik szuka żony” z pewnością nie byli zdziwieni informacją zamieszczoną na stronie produkcji. Choć w dotychczasowych 10. edycjach show nie pojawili się rolnicy ze społeczności LGBT, to warto przypomnieć, że reżyser nie odrzucił z korespondencji zaadresowanej do Kamili Boś listu od kobiety. Nie trudno się domyślić, iż zrobiła to rolniczka, która szukała mężczyzny, jednak jest to dowód na wcześniejszą obecność osób z tej grupy w programie.  

image

Justyna Czupryniak

Źródło: instagram/rolnikszukazony

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 20:54