StoryEditorRolnik szuka żony

Waldemar z „Rolnik szuka żony” szczęśliwy, jak nigdy! Z kim spędził sylwestra?

Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” hucznie spędzali sylwestra. Jak się okazuje, w domu nie pozostał również Waldemar, który zdecydował się spędzić ostatnią noc w roku w restauracji. Kto mu towarzyszył?

Jak Waldemar z „Rolnik szuka żony” spędził sylwestra?

Waldemar Gilas był uczestnikiem 10. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Rolnik od początku sezonu wyróżniał się spośród pozostałych bohaterów sezonu. Waldi na początku zamierzał związać się z Ewą Kryzą, 10 lat młodszą piosenkarką, jednak jeszcze przed rozpoczęciem odcinka finałowego zakończył tę relację, by wystąpić w nim z inną kobietą, czyli Dorotą. Jak się później okazało, rolnik stworzył związek z odrzuconą przez siebie kandydatką, a teraz spędzili wspólnie sylwestra na Kujawach.

Dorota i Waldi z „Rolnik szuka żony” na sylwestrze

Dorota i Waldek z 10. edycji „Rolnik szuka żony” bawili się razem w restauracji „W starym kinie” w miejscowości Barcin do białego rana. Rolnik nie ukrywał swojego podziwu dla obsługi imprezy, która jego zdaniem wykazała się pełnym profesjonalizmem. Ponadto Waldemar był także zadowolony z pracy DJ oraz imponującego pokazu fajerwerków o północy. Zdaniem rolnika impreza była wspaniała nie tylko ze względu na miejsce, ale również obecność Doroty, z którą dane mu było powitać nowy rok 2024.

Waldek z „Rolnik szuka żony” udostępnił nagranie z sylwestra

Waldemar z „Rolnik szuka żony” na swoim Instagramie umieścił relację z nocy sylwestrowej. Na nagraniu widać, że zarówno rolnik, jak i jego wybranka doskonale bawili się w oczekiwaniu na nadejście roku 2024.

Jak wyglądali Waldemar i Dorota na sylwestrze?

Waldemar postawił na klasyczny, szary garnitur z kamizelką, w którym wystąpił w finale programu „Rolnik szuka żony”, natomiast Dorota zdecydowała się na wyzywający kombinezon. Strój partnerki rolnika był bogato zdobiony cekinami, a dekolt zdobiło rozcięcie.

image
Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”: Elżbieta Cz. zaskoczyła fanów. Z kim spędziła sylwestra?

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Instagram/c5waldi_passion_farmer

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 13:44