StoryEditorRolnik szuka żony

Kiedy emisja świątecznego odcinka „Rolnik szuka żony”?

Święta coraz bliżej, a wraz z nimi emisja świątecznego odcinka „Rolnik szuka żony”, w którym Marta Manowska spotka się z rolnikami i rolniczkami będącymi w związkach po zakończeniu programu. Kogo zobaczymy w świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony”?

„Rolnik szuka żony” – kogo odwiedzi Marta Manowska?

Świąteczny odcinek programu „Rolnik szuka żony” jest emitowany od początku jego transmisji w TVP 1, czyli roku 2014. Przez 10 lat dzięki udziałowi w show miłość znalazło wielu samotnych rolników i rolniczek. Początkowe wersje odcinka specjalnego były nagrywane w studiu, kiedy par nie było jeszcze tak dużo. Obecnie „rolnikowa” rodzina liczy kilkadziesiąt osób i wciąż się powiększa o nowych członków. W związku z tym Marta Manowska odwiedza wybrane przez siebie rodziny osobiście, a z pozostali są proszeni o nagranie życzeń video. Jak wynika ze zwiastunów, prowadząca program w tym roku pojawi się na Podlasiu, w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku.

Które rodziny z „Rolnik szuka żony” odwiedzi Marta Manowska?

Marta Manowska w roku 2023 odwiedzi aż trzy pary z województwa podlaskiego. Prowadząca pojawi się prawdopodobnie u trzech par pochodzących z Podlasia, które znalazły miłość w programie, a będą to: Małgorzata i Paweł Borysewiczowie, Joanna i Kamil Osypowiczowie oraz Klaudia Waśko i Walentyn Krukhinetis. W nagraniu zapowiadającym świąteczny odcinek pojawiła się również stażem najmłodsza para Anna Derbiszewska z Jakubem z 10. edycji oraz Marta Paszkin i Paweł Bodzianny.

O której będzie emisja świątecznego odcinka „Rolnik szuka żony”?

Ze wstępnych informacji publikowanych przez stację TVP wynikało, że świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany 25 grudnia 2023 r. o godz. 20.25, teraz jednak okazuje się, że godzina transmisji uległa zmianie. Dlatego odcinek świąteczny 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany o godzinie 20.20.

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Facebook/rolnikszukazony

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. lipiec 2024 00:08