StoryEditorRolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”: Elżbieta Cz. zaskoczyła fanów. Z kim spędziła sylwestra?

Elżbieta Czabator hucznie obchodziła sylwestra. Jak się okazało, rolniczka nie była tej nocy sama, a z Józefem Raciniewskim z programu „Sanatorium miłości”. Czy to oznacza, że Ela i Józek są parą?

Ela z „Rolnik szuka żony” na balu sylwestrowym

Elżbieta Czabator była uczestniczką 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”, w którym pomimo starań nie udało jej się znaleźć miłości. Rolniczka jednak nie zniechęciła się do zawierania nowych znajomości i chętnie pojawia się w obecności nowo poznanych przyjaciół, m.in. z programu „Sanatorium miłości”. Podczas nocy sylwestrowej, którą spędziła w hotelu „Promień” w Skarżysku Kamiennej, towarzyszył jej Józef Raciniewski.

Burza w sieci po publikacji zdjęć Eli z sylwestra

Zadowolona z udanej, sylwestrowej nocy Elżbieta Czabator opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcia z balu, co nie umknęło uwadze jej obserwatorów, którzy od razu zaczęli dopytywać, czy mężczyzna widoczny na fotografiach jest jej nowym partnerem. Rolniczka szybko jednak ucięła pojawiające się podejrzenia, wyjaśniając, że Józef towarzyszył jej w noc sylwestrową, ale tylko jako znajomy. Oficjalne oświadczenie rolniczka złożyła w rozmowie z „Echem dnia”:

„Gwiazda "Rolnika" w rozmowie z "Echem Dnia" z uśmiechem wyznała jednak, że owszem - świetnie bawiła się z Józefem na sylwestrze w hotelu Promień w Skarżysku - Kamiennej, ale nie tworzy z nim związku, są jedynie parą znajomych (…)” – czytamy na wspomnianej stronie.

Ela z 8. edycji „Rolnik szuka żony” – jaka jest jej historia?

Elżbieta z 8. edycji programu  „Rolnik szuka żony” zgłosiła się do programu w poszukiwaniu miłości, jednak bardzo zawiodła się na Marku, z którym wiązała swoją przyszłość. Rolniczka zajmowała się uprawą truskawek, ale przyszedł czas, że zabrakło jej na to siły w związku z czym wystawiała gospodarstwo wraz z domem na sprzedaż i kiedy udało się jej znaleźć kupców na imponujący majątek, wyprowadziła się do miasta.

image
Rolnik szuka żony

Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” pełen emocji. W tle ciąża i zaręczyny

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: instagram/elzbietaczabator, echodnia.pl

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 20:58