StoryEditor‘"Rolnik szuka żony 6"

Natalia Duchalska z "Rolnik szuka żony" prosi o pieniądze na odbudowę spalonego domu

19.04.2023., 18:00h
Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" rzadko proszą o pomoc dla siebie. Wielu z nich chętnie angażuje się w akcje charytatywne, wspierające potrzebujących. Natalia Duchalska była jedną z kandydatek, która pojawiła się w 6 edycji "Rolnika". Dziś prosi o wsparcie finansowe na odbudowę domu po pożarze.

Natalia Duchalska – kim jest?

Natalia Duchalska wzięła udział w 6 edycji programu "Rolnik szuka żony", w którym starała się o serce rolnika Stanisława. Pomimo tego, że nie udało się jej odnaleźć miłości przed kamerami, to swoje szczęście spotkała po zakończeniu nagrań. Niedługo po sfinalizowaniu edycji, poznała przyszłego męża, z którym w 2020 r. wzięła ślub i obecnie wychowuje synka. Widzowie polubili Natalię i z uwagę śledzili jej social media. W ostatnim czasie Duchalska poprosiła o wsparcie finansowe na odbudowę domu, który spłonął.

Natalia Duchalska prosi fanów o pomoc

"Proszę o pomoc dla moich rodziców Stanisława i Krystyny, którzy utracili dach nad głową. Dom spłonął cały, nie nadaje się do zamieszkania. Dziękuję z góry. Córka Beata" - brzmi treść zbiórki.

Natalia Duchalska poprosiła swoich obserwatorów o wsparcie finansowe na odbudowę spalonego domu rodziców jej przyjaciółki Beaty, który spłonął doszczętnie. Kwota potrzebna na remont wynosi 100 tys. zł. Suma zebrana dotychczas wynosi 6 tys. zł.

"Rolnik szuka żony" - kiedy emisja pierwszego odcinka 10 edycji?

"Rolnik szuka żony" jest programem, który od 2014 roku gości na ekranach telewizorów. W ciągu 9 lat wiele par znalazło miłość i zyskało szansę na założenie rodzin. Niesłabnąca passa "Rolnika" umożliwiła podjęcie decyzji o nagraniu 10 edycji show pomimo początkowej niechęci TVP 1. W święta Wielkiej Nocy wyemitowany został odcinek zerowy, w którym rolnicy zaprezentowali swoje sylwetki. Niestety, na emisję 1 odcinka "Rolnik szuka żony" fani będą musieli poczekać do września. Możliwe, że produkcja ujawni wcześniej sylwetki 5 rolników, którym uda się zakwalifikować do nagrań, ponieważ w poprzednich latach tak się zdarzało. Wszystko wskazuje na to, że kolejna edycja "Rolnika" przyniesie widzom moc niezapomnianych wrażeń i emocji.

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 13:29