StoryEditor10 edycja "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony 10" - poznaliśmy rolników, którzy szukają miłości

11.04.2023., 18:00h
Za nami odcinek "zerowy" 10 edycji programu "Rolnik szuka żony", w którym 6 rolników i 2 rolniczki opowiedzieli o swoim zawodzie, pasjach i przeszłości. Rolnicy mają nadzieję, że udział w "Rolniku" przyniesie im miłość i szczęście.

Dariusz – plantator włoszczyzny

Dariusz ma 27 lat, 180 cm wzrostu, pochodzi w województwa łódzkiego i prowadzi rodzinne, piętnastohektarowe gospodarstwo rolne, w którym zajmuje się uprawą warzyw wczesnych pod osłonami — włoszczyzny i botwinki. Rolnik jest fanem tenisa stołowego, motoryzacji i dobrego kina. W przeszłości był już zaręczony, jednak związek nie przetrwał. Obecnie Dariusz ma nadzieję na znalezienie dziewczyny, która zamieszka razem z nim na wsi, zaakceptuje jego cechy i stworzy rodzinę.

image

Rolnik szuka żony 10

FOTO: Facebook/rolnikszukazony

Artur – hodowca krów mlecznych

Artur ma 28 lat, 192 cm wzrostu, pochodzi z województwa mazowieckiego i prowadzi stuhektarowe gospodarstwo rolne ukierunkowane na produkcję mleczną wspólnie ze swoim tatą. Marzy o tym, by u jego boku stanęła kobieta, która wie, z czym wiąże się życie na wsi. Rolnik przyznaje się do tego, że przez pracę na gospodarstwie i prowadzenie firmy usługowej zaniedbał dwie poprzednie relacje. Artur zdobyte doświadczenie traktuje jednak, jak "odrobione lekcje" wie, jakie błędy popełnił i ma nadzieję na stworzenie trwałej relacji z nowo poznaną dziewczyną.

image

Rolnik szuka żony 10

FOTO: Facebook/rolnikszukazony

Adam Ch. z Mazowsza – miłośnik jazdy skuterem

Adam Ch. z Mazowsza ma 29 lat i ponad 180 cm wzrostu, prowadzi gospodarstwo rolne ukierunkowane na produkcję mleczną. Jest ambitnym rolnikiem, który nie wyobraża sobie życia gdzie indziej niż w gospodarstwie. W wolnych chwilach majsterkuje i jeździ skuterem. Do pełni szczęścia brakuje mu kobiety, która wypełniłaby pustkę. Marzy o założeniu rodziny i ma nadzieję na to, że wkrótce będzie mu to dane.

image

Rolnik szuka żony 10

FOTO: Facebook/rolnikszukazony

Adam B. z Kujaw – rolnik od urodzenia

Adam B. ma 33 lata, 181 cm wzrostu i pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego. Prowadzi trzydziestuhektarowe gospodarstwo rolne, w którym hoduje bydło. Adam jest mężczyzną z dużym bagażem doświadczeń. Z powodu śmierci rodziców w gospodarstwie pracuje od najmłodszych lat. Umie gotować, pasjonuje się stolarstwem i informatyką. Jest samotnym mężczyzną i chce znaleźć osobę, z którą będzie mógł porozmawiać wieczorem, podróżować, a także stworzyć rodzinę.

image

Rolnik szuka żony 10

FOTO: Facebook/rolnikszukazony

Anna – plantatorka warzyw

Anna ma 35 lat i pochodzi z Wielkopolski. Prowadzi gospodarstwo rolno-ogrodnicze, w którym zajmuje się uprawą pomidorów i ogórków szklarniowych. Poza pracą na roli specjalizuje się również w kosmetyce. W przeszłości była mężatką, jednak jej małżeństwo okazało się nieporozumieniem. Uważa, że nadszedł czas, by odciąć się od przeszłości i zacząć żyć na nowo, z partnerem u boku, który będzie ją wsparciem, szczerością i miłością.

image

Rolnik szuka żony 10

FOTO: Facebook/rolnikszukazony

Agnieszka, która kocha konie

Agnieszka ma 40 lat, 158 cm wzrostu, pochodzi z Mazur i prowadzi siedemnastohektarowe gospodarstwo rolne, w którym zajmuje się hodowlą koni. Rolniczka ma również własną szkółkę jeździecką. Od 17 lat poświęca się swojej pasji, którą są konie. Ze względu na wiele obowiązków zaniedbała życie uczuciowe, a o swojej samotności najbardziej przekonała się w okresie pandemii, kiedy poczuła, że tak naprawdę nikt się o nią nie martwi. Agnieszka ma nadzieję na spotkanie mężczyzny, z którym będzie mogła spędzić resztę życia i dzielić troski oraz radości życia codziennego.

image

Rolnik szuka żony 10

FOTO: Facebook/rolnikszukazony

Mariusz – chłop z Mazur

Mariusz ma 40 lat, 167 cm wzrostu, pochodzi z województwa warmińsko-mazurskiego, gdzie prowadzi gospodarstwo rolne ukierunkowane na produkcję mleka i uprawę zbóż. Jest rolnikiem z powołania, który nie wyobraża sobie, by jego przyszła żona nie przeprowadziła się do niego na wieś. Potrafi gotować i pragnie, by jego wybranka była zaradną kobietą. Mieszka z rodzicami, którzy dopingują go w działaniach, a mama Mariusz obiecała przyszłej synowej zakup samochodu. Rolnik chciałby, aby jego wybranka wspierała go w pracy na roli i spędzała z nim wolny czas.

image

Rolnik szuka żony 10

FOTO: Facebook/rolnikszukazony

Waldemar prosto z Kujaw

Waldemar ma 41 lat, 184 cm wzrostu i pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego. Prowadzi gospodarstwo rolne, w którym zajmuje się hodowlą bydła. W wolnym czasie uwielbia oglądać filmy, ma nawet specjalny pokój z zamontowanym kinem domowym. Uwielbia tańczyć i podróżować. Ma 7-letniego syna i jest po rozwodzie. Chciałby, by jego partnerka miała dobry kontakt z jego pociechą, nie paliła papierosów, dbała o siebie i umiała cieszyć z życia, jak on.

image

Rolnik szuka żony 10

FOTO: Facebook/rolnikszukazony

"Rolnik szuka żony" 10 – do kiedy można nadsyłać zgłoszenia?

Zgłoszenia do 10 edycji programu "Rolnik szuka żony" można przesyłać do 10 maja 2023 r. Po ich nadesłaniu producenci wybiorą 5 z 8 rolników, którzy otrzymali najwięcej listów i to właśnie oni wystąpią w jesiennych odcinkach formatu.

oprac. Justyna Czupryniak

fot. facebook/rolnikzukazony

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 05:32