StoryEditorŚluby uczestników "Rolnik szuka żony"

Paweł Bodziany i Marta Paszkin z Rolnik Szuka Żony wezmą drugi raz ślub. Kiedy wesele?

19.01.2023., 18:00h

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się dzięki udziałowi w 7 edycji programu "Rolnik szuka żony". Od zakończenia emisji programu minęły 2 lata, a w życiu pary nie brakuje dynamicznych zwrotów. Rolnik i germanistka poinformowali fanów o terminie drugiego ślubu. Jakie są plany?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny o ślubie kościelnym

W życiu Marty Paszkin i Pawła Bodziannego nie ma czasu na nudę. Odkąd zakończyli swój udział w "Rolnik szuka żony", podjęli wiele życiowych decyzji. Rolnik i germanistka kupili mieszkanie, które wspólnymi siłami wyremontowali, ich rodzina powiększyła się po narodzinach syna Adama, przeżyli niezapomnianą przygodę w programie "Dance Dance Dance" i wiele podróżowali. Para, jeszcze przed narodzinami dziecka, zawarła cywilny związek małżeński, który zakończył się skromną uroczystością w gronie najbliższych. Dziś przygotowują się do ślubu kościelnego i hucznego wesela.

Gdzie odbędzie się wesele Marty Paszkin i Pawła Bodziannego?

W jednej z relacji na Instagramie Marta poinformowała fanów, że wraz z mężem poszukują zaproszeń dla gości weselnych. Jak się okazuje, wesele odbędzie się w Pałacu Brunów w okolicach Lwówka Śląskiego w czerwcu 2023 r. Para od początku nie ukrywała, że będzie to impreza "z prawdziwego zdarzenia".

image

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

FOTO: Instagram/marta_paszkin

Które pary z "Rolnik szuka żony" wezmą ślub w 2023 r.?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny nie są jedyną parą powstałą po udziale w "Rolnik szuka żony", która zawrze związek małżeński w rozpoczynającym się roku 2023. Do ślubu przygotowują się również Joanna Wielgosz i Kamil Osipowicz z 8 edycji programu, którzy w minionym 2022 r. powitali na świecie córeczkę, Antoninę. Rolnik i jego wybranka zaplanowali uroczystość, która odbędzie się w okolicach rodzinnego Czarnkowa przyszłej panny młodej, na wrzesień.

Czy na weselach uczestników pojawi się Marta Manowska?

Marta Manowska jest prowadzącą program "Rolnik szuka żony" od początku jego emisji w Polsce, czyli od 2014 r. Wielokrotnie uczestniczyła w uroczystościach weselnych organizowanych przez uczestników show. Fani programu zastanawiają się, czy prezenterkę będzie można zobaczyć również na weselach u Marty i Pawła oraz Asi i Kamila? O ile Joanna poinformowała swoich obserwatorów o tym, że Manowska jest przewidziana na liście gości, o tyle nie jest to jasne w przypadku Marty i Pawła, z pewnością z czasem obserwatorzy znajdą odpowiedź na nurtujące ich pytanie.

oprac. Justyna Czupryniak

fot. instagram/marta_paszkin 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
09. luty 2023 13:40