StoryEditorRolniku, zgłoś się do programu "Rolnik szuka żony"

Rusza nabór do programu "Rolnik szuka żony". Jak się zgłosić?

20.01.2023., 18:00h

Program "Rolnik szuka żony" gości na antenie TVP 1 od 2014 r. i połączył wielu ludzi. Jak przyznają uczestnicy, czas spędzony na planie nigdy nie był dla nich czasem straconym. Choć nie wszystkie historie, pojawiające się na ekranie znalazły swój szczęśliwy finał, to powstałe przyjaźnie i znajomości utrzymują się do dziś. Obecnie trwa nabór do 10 edycji "Rolnik szuka żony".

Do kiedy trwa nabór do "Rolnik szuka żony" 10?

Choć producenci programu nie uzyskali zgody zarządu na poinformowanie w ostatnim odcinku 9 edycji "Rolnik szuka żony" o naborze do 10 odsłony, to ten rozpoczął się niedługo po jej zakończeniu. Samotni rolnicy i rolniczki, szukający miłości, mogą wysyłać zgłoszenia do 28 lutego 2023 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.rolnikszukazony.com.

Jakie trzeba spełnić warunki, by móc zgłosić się do "Rolnik szuka żony?

Rolnicy i rolniczki zainteresowane udziałem w programie muszą być przygotowani na to, że aby zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie, należy spełnić określone w regulaminie warunki. Osoby zainteresowane uczestnictwem w 10 edycji "Rolnik szuka żony" muszą:

  • być pełnoletnie i mieć pełną zdolność do czynności prawnych,
  • być niekarane, nie brać udziału w postępowaniu karnym i nie mieć przedstawionych zarzutów,
  • być stanu wolnego,
  • posiadać własne gospodarstwo rolne, dzierżawione lub agroturystyczne,
  • być producentami produktów rolnych, spożywczych i ogrodniczych,
  • prowadzić gospodarstwo wraz z najbliższą rodziną.

Rolnicy, mający wątpliwości, nie muszą rozwiązywać ich sami, dlatego że w ogłoszeniu dotyczącym naboru do 10 edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawiła się informacja, umożliwiająca kontakt z produkcją. Jeśli osoby zainteresowane udziałem w kolejnej edycji programu chcą dowiedzieć się czegoś więcej ponad to, co zawarte w regulaminie i zgłoszeniu mogą:

  • pisać pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • dzwonić pod nr tel. 797 408 278.

Ile małżeństw powstało dzięki programowi "Rolnik szuka żony"?

Od początku istnienia polskiej wersji programu "Rolnik szuka żony" związek małżeński zawarło wiele par. W niektórych przypadkach rolnicy znaleźli miłość po zakończeniu programu, dzięki któremu ktoś dowiedział się o ich istnieniu. Dotychczas, dzięki odrobinie odwagi i szczęścia 12 parom udało się stanąć na ślubnym kobiercu. Jak wiadomo, we wrześniu 2023 r. ślub weźmie 13 para z 8 edycji, czyli Joanna Wielgosz i Kamil Osipowicz. Ostatnia, 9 edycja "Rolnika" okazała się prawdziwym sukcesem dla produkcji, gdyż aż 4 na 5 uczestników odnalazło miłość. Jak widać, nie warto zwlekać z decyzją i wysłać zgłoszenie do programu.

oprac. Justyna Czupryniak

fot. archiwum redakcji

źródło: pirol.pl, www.rolnikszukazony.com

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
29. luty 2024 13:21