StoryEditorRolnicy w muzycznym show

W jakim projekcie zobaczymy uczestników "Rolnik szuka żony"?

14.01.2023., 18:00h

O tym, że uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" chętnie niosą pomoc potrzebującym, przekonaliśmy się niejednokrotnie. Rolnicy często udostępniają na swoich profilach zrzutki na rzecz osób zmagających się z chorobami lub mających problemy finansowe. Tym razem do akcji wkroczyli Klaudia, Michał i Tomasz K. z 9 edycji "Rolnik szuka żony". W którym programie zobaczymy ulubieńców ostatniej edycji?

Rolnicy z 9 edycji zagrają w "Jaka to melodia?"

Program "Jaka to melodia?" gości na antenie TVP 1 od ponad 25 lat i z powodzeniem zyskuje widzów w kolejnych pokoleniach. Na planie muzycznego show wielokrotnie pojawiały się osoby znane: aktorzy, muzycy, sportowcy i wielu innych, którzy uczestniczyli w grze dla celów charytatywnych. Odkąd "Rolnik szuka żony" pojawił się na antenie Jedynki również biorący w nim udział rolnicy, chętnie uczestniczą w zabawie. Suma pieniędzy wygrana w tzw. odcinkach specjalnych, przekazywana jest na rzecz wybranych przez uczestników fundacji, hospicjów czy ośrodków, ale również pojedynczych osób, mających poważne problemy, najczęściej zdrowotne, które nie są w stanie sprostać rosnącym kosztom leczenia.

W ostatnim czasie na profilach instagramowych Tomasza K. i Klaudii z 9 edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawiły się zdjęcia powstałe w studiu "Jaka to melodia?". Uważni widzowie od razu domyślili się, że znów będą mogli oglądać lubianych uczestników na ekranie. Jak większości widzów wiadomo do gry w "Jaka to melodia?" potrzeba trojga. Z relacji rolniczki i rolnika wyniknęło, że najprawdopodobniej na planie teleturnieju zobaczymy również Michała Tyszkę z 9 edycji "Rolnika".

"Rolnik szuka żony" szansą dla rolników

Program "Rolnik szuka żony" jest emitowany na antenie TVP 1 od 2014 roku i zrzeszył niemałe grono fanów oraz osób biorących w nim udział. Ostatnia, 9 edycja show, okazała się historyczną nie tylko dla stacji TVP 1, ale również dla formatu "Rolnik szuka żony" na świecie, ponieważ miłość odnalazło aż 4 z 5 uczestników. Wśród szczęśliwie zakochanych znaleźli się właśnie Klaudia Waśko, Tomasz Kalinowski, Michał Tyszka i Tomasz R. Z informacji publikowanych przez rolników w mediach społecznościowych wynika, że powstałe związki rozwijają się w swoim tempie, które jest znakomitym odpoczynkiem od mimo wszystko, szybkiego rozwoju relacji na planie programu.

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. czerwiec 2024 16:01