StoryEditorAda i Michał z "Rolnika" biorą ślub

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" już przygotowują się do ślubu. Kiedy wesele?

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" niedługo się pobierają. Pomimo tego, że para nie zdradziła dokładnej daty ślubu, to na bieżąco relacjonuje poszczególne etapy przygotowań. Jak przebiegają przygotowania do wesela Ady i Michała?

Adrianna Jasiaczek i Michał Tyszka poznali się na planie 9. edycji programu "Rolnik szuka żony", do którego zgłosili się w poszukiwaniu miłości. 20-letnia Łodzianka i 23-letni Podlasianin zakochali się w sobie bez pamięci, a dziś odliczają dni do swoich zaślubin. Z relacji przyszłej panny młodej wiadomo, że para ma już za sobą sesję narzeczeńską. Ada na bieżąco pokazuje również zamawiane gadżety takie jak dekoracje do tortu czy wieszaki do sukni ślubnej i garnituru z napisami "Pan Młody" i "Pani Młoda".

image

Ada i Michał z Rolnik szuka żony

FOTO: Facebook/rolnikszukazony/zrzutekranu

W związku z tym, że para młoda ze względów technicznych postanowiła wyprawić wesele na Podlasiu i będzie wspólnie wyjeżdżała do kościoła z domu Michała, Ada zadbała również o zawieszki na drzwi informujące o tym, kto i gdzie się ubiera. Przyszła panna młoda ma również za sobą ostatnią przymiarkę sukni ślubnej. Świadkowa Ady wyprawiła jej również piękny wieczór panieński, który spędziły wspólnie z koleżankami.

image

Ada i Michał z Rolnik szuka żony

FOTO: Instagram/adrienne._x/zrzutekranu

Ada i Michał z "Rolnika" biorą ślub — zaproszenia już gotowe

Choć dokładna data ślubu i wesela Ady i Michała z "Rolnika" nie jest znana, to można spodziewać się, że uroczystość odbędzie się lada dzień lub lada miesiąc, a wszystko za sprawą zaproszeń, których okładką pochwaliła się przyszła panna młoda. Ada i Michał postawili na klasyczny wzór zaproszenia. Na froncie kremowej kartki widnieje napis "Rolnik znalazł żonę", a całość jest przewiązana różową wstążką.

"Dokładnie 1 lipca 2022 roku, po raz pierwszy z moich ust wyszło "Kocham Cię", prawdopodobnie, wtedy nie zdawaliśmy sobie jeszcze sprawy, jak silne uczucie nas połączy. Dwie koperty: przez jedną się poznaliśmy, przez drugą zapraszaliśmy gości na nasz ślub."

image

Ada i Michał z Rolnik szuka żony

FOTO: Instagram/adrienne._x/zrzutekranu

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" pobierają się — wesele na 200 osób

Wesele Ady i Michała pierwotnie miało zostać zorganizowane w stylu country, w stodole, jednak ze względów logistycznych będzie w lokalu i w stylu glamour. Uroczystość odbędzie się na Podlasiu, ponieważ większa część rodziny Michała trudni się rolnictwem, więc trudno byłoby im przyjechać do Łodzi na wesele i pozostawić zwierzęta na tak długo. Wesele Ady i Michała będzie naprawdę huczne, ponieważ na liście gości znalazło się 200 osób. Wciąż jednak nie jest znana jego data.

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 05:39