StoryEditorGwiazdy na wsi

Agnieszka Woźniak-Starak i sielskie wakacje na wsi w jej pięknym domu! Jak wygląda ogród?

22.08.2023., 17:00h
Prezenterka znana jest z miłości do zwierząt, a całkiem niedawno objawiła swoje zamiłowanie do uprawy ogródka! Gwiazda ma piękny dom na Mazurach, gdzie może relaksować się z dala od miasta!

Migawki z życia Agnieszki Woźniak-Starak znajdziemy na jej Instagramie. Już jakiś czas temu pokazała, jak imponujący jest jest przydomowy warzywnik na Mazurach. Tam mieści się jej druga posiadłość, do której chętnie wraca, zwłaszcza latem.

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia jazdę konną

Popularna miłośniczka zwierząt jest częstym gościem w mazurskiej stajni Karoliny Ferestien-Kraśko. Tam właśnie jeździ konno i przyjemnie spędza czas wolny.

Agnieszka Woźniak-Starak i jej ogródek

Zimą dziennikarka zastanawiała się, czy coś wyrośnie na jej pustych grządkach. Pisała: – Miejsce już jest, teraz pytanie, co posadzić? I czy tej zimy coś wyrośnie?

Latem mogła zbierać już obfite plony: – Łapię się za głowę i nie wierzę, że to mój ogródek warzywny.

Prezenterka skorzystała z pomocy profesjonalistów i dzięki temu może co rano zrywać ogórki, szczypiorek, sałaty, zioła i inne warzywa czy owoce, a także kwiaty. – Jest tego tyle, że rozważam otwarcie jakiegoś lokalnego straganu. Póki co, czekam jeszcze na pomidory i nieustająco się zachwycam – czytamy na jej instagramowym profilu. W dorodnym ogrodzie znajduje się także szklarnia. Całość otoczona jest kamiennym ogrodzeniem. Na terenie posiadłości rosną piękne drzewa i krzewy.

Agnieszka Woźniak-Starak i jej hobby

Najczęściej dziennikarka fotografuje się ze swoimi pupilami, na spacerach w lesie, podczas jazdy konnej, przytulona do swoich zwierzaków. Często powtarza, że lubi być blisko natury i że kiedyś musiała być chyba szalona, bo chciała mieszkać w centrum Warszawy. Obecnie wybiera las, wiejskie klimaty, dom z dala od miasta oraz towarzystwo czworonogów.

Agnieszka Woźniak-Starak – dom na Mazurach

Na zdjęciu z zabawnym podpisem "Kiedy twój pies ma focha, bo znowu idziesz na konia" – widzimy salon posiadłości na Mazurach. To klasycznie urządzona przestrzeń, a jednocześnie niezwykle przytulna. Jasne drewno na podłodze i dużo szarości: dywan i fotele. Ponadto długie zasłony, telewizor, kanapa i stolik z lampą z figurką konia.

image

Gwiazdy na wsi

FOTO: Aga_wozniak_starak/instagram

Agnieszka Woźniak-Starak – kariera

Agnieszka Woźniak-Starak jest dziennikarką z wykształcenia. Już w latach 2003–2004 swoje umiejętności szlifowała w Radiowej Jedynce. Natomiast w 2005 roku pracowała w TVP1, gdzie prowadziła rozmaite programy, m.in. Kawa czy herbata?, Pytanie na śniadanie. Od 2013 była związana z telewizją TVN. Mogliśmy oglądać ją jako prowadzącą programy, np. Dzień dobry TVN, Aplauz, aplauz! Ameryka Express, czy Na językach.

image
Gwiazdy na wsi

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach na wsi. Gdzie jest tak pięknie?

Oprac. Angelika Drygas

fot. aga_wozniak_starak/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 13:16