StoryEditorRolnik szuka żony

Anna z 10. edycji „Rolnik szuka żony” pojechała nad morze. Kto jej towarzyszył?

Anna Derbiszewska jest rolniczką, która szukała miłości w 10. edycji programu „Rolnik szuka żony”. W ostatnim czasie pochwaliła się w mediach zdjęciami z wyjazdu nad polskie morze. Kto jej towarzyszył?

Kiedy Ania z „Rolnik szuka żony” urodzi?

Ania z 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” jest w zaawansowanej ciąży. Po tym, jak znalazła miłość w show i związała się z Jakubem, związek rozwinął się bardzo szybko. Rolniczka z dumną oznajmiła w finale, że wreszcie jest szczęśliwa przy boku zaradnego i kochającego mężczyzny. Para szybko poinformowała media o dziecku, jednak nie wyjawiła daty porodu. Teraz brzuszek jest już bardzo widoczny, jednak nic nie wskazuje na to, by maleństwo miało pojawić się na świecie szybko, ponieważ kilka dni temu Anna wypoczywała jeszcze nad Bałtykiem.

Anna z „Rolnik szuka żony” na wyjeździe w Pobierowie

Pobierowo to niewielka, nadmorska miejscowość, która latem jest oblegana przez turystów. Nic więc dziwnego, że Anna wybrała się tam w zimie. Kobieta chętnie relacjonowała swój pobyt nad morzem w mediach społecznościowych, chwaląc domek, w którym się zatrzymała. W wolnych chwilach spacerowała po brzegu i zażywała świeżego powietrza. Jak się szybko okazało, nie był to samotny wyjazd.

Anna i Jakub z „Rolnik szuka żony” na wspólnym wyjeździe w Pobierowie

Podczas urlopu rolniczce towarzyszył jej wybranek, Jakub. Choć z nagrań można było wywnioskować, że nie jest on miłośnikiem polskiego morza, ponieważ narzekał na piasek w butach i wiejący wiatr, to dzielnie towarzyszył wybrance w spacerach. Na jednym z udostępnionych przez mężczyznę zdjęć widać było leżącą na kanapie Annę, która może pochwalić się już pokaźnym brzuszkiem. Wiadomo jedynie, że na świat przyjdzie chłopiec, jednak para nadal nie wyjawiła, jak będzie miał na imię i kiedy dokładnie się urodzi.

Gdzie będą mieszkać Anna i Jakub z 10. edycji „Rolnik szuka żony”?

Zarówno Anna, jak i Jakub mają swoje domy, jednak po narodzinach dziecka, to właśnie miejsce zamieszkania rolniczki stanie się domem wszystkich. Kobieta otwarcie przyznała, że szukanie kolejnego lokum na siłę nie ma sensu, a ze względu na specyfikę jej pracy, lepiej będzie, jeśli zamieszkają u niej.

image
Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin w zjawiskowej sesji ciążowej. Poród jest blisko

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 13:10