StoryEditorBardowscy na wakacjach

Bardowscy z "Rolnik szuka żony" wypoczywają na polskiej wsi. Gdzie pojechali?

Rodzina Bardowskich jest znana nie tylko widzom programu "Rolnik szuka żony", ale również miłośnikom życia na wsi, którzy obserwują małżeństwo w mediach społecznościowych. Tym razem wybrali się na wczasy, na polskiej wsi. Gdzie pojechali?

Kim są Anna i Grzegorz Bardowscy?

Anna i Grzegorz Bardowscy są parą, która poznała się dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". Od prawie 10 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, którego owocami są ich dzieci, Janek i Liwia. Udział w programie, jak wielu innym uczestnikom przyniósł Bardowskim ogromną rozpoznawalność. Od czasu emisji 2. edycji, w której wystąpili, minęło już dużo czasu, a małżeństwo z roku na rok cieszy się wzrastającą liczbą obserwacji w social mediach. Bardowskim nie można odmówić przedsiębiorczości. Poza tym, że pracują w 100-hektarowym gospodarstwie, które Grzegorz przejął po rodzicach, prowadzą również 2 sklepy, odzieżowy i z naturalnymi sokami.

Bardowscy na wakacjach

W ostatnim czasie Bardowscy poinformowali widzów, że wybierają się na wakacje. Jak się okazało, nie wybrali ciepłych krajów, lecz polską wieś. Rodzina udała się na wypoczynek do miejscowości Czorsztyn położonej w województwie małopolskim. Miejsce, w którym wypoczywali, nie było im obce, ponieważ odwiedzili je rok wcześniej.

Bardowscy zareklamowali hotel w Czorsztynie

Z relacji Bardowskich wyniknęło, że udali się na pobyt do urokliwej wioski w związku z chęcią zareklamowania miejsca, o co zostali poproszeni o właścicieli domków nad jeziorem, w których spali. Dzięki obecności Bardowskich Czorsztyn z pewnością zyskał na sławie, a właściciele hotelu będą mogli cieszyć się dużym zainteresowaniem tworzonym przez nich miejscem.

Ile kosztuje wynajęcie domku w Czorsztynie, w którym spali Bardowscy?

Koszt wynajęcia domku w Czorsztynie dla 4 osób na 3 noce, w którym spali Anna i Grzegorz Bardowscy jest równy 3400 zł. Nie da się ukryć, że Bardowscy spędzili wakacje za darmo w związku z reklamą, co podzieliło internautów, którzy z jednej strony zachwalali, a z drugiej burzyli się, że reklama jest nieprawdziwa. 

Przeczytaj również: Nie będzie emisji "Rolnik szuka żony" na początku września. Co się stało?

oprac. Justyna Czupryniak 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. czerwiec 2024 17:02