StoryEditor"Rolnik szuka żony"

Nie będzie emisji "Rolnik szuka żony" na początku września. Co się stało?

Fani programu "Rolnik szuka żony" od Wielkanocy czekają na informację o tym, kiedy odbędzie się emisja 1. odcinka 10. edycji ich ulubionego show. Jak poinformowały władze TVP, nie będzie emisji "Rolnika" w pierwszy weekend września. Dlaczego?

Czy wiadomo, kto wystąpi w 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Produkcja programu "Rolnik szuka żony" wyemitowała tzw. zerowy odcinek w Wielkanoc. Dzięki temu widzowie poznali 8 potencjalnych uczestników, do których będą mogli wysyłać listy. Od tego czasu nie pojawiła się jednak informacja, które osoby trafiły do finałowej piątki i będą mogły wziąć udział w nagraniach.

10. edycja "Rolnik szuka żony" już we wrześniu!

Pierwszy odcinek 10. edycji "Rolnik szuka żony" został wyemitowany 21 maja 2014 r. Od tego czasu nie tylko mieszkańcy wsi, ale również miast zasiadają w niedzielne popołudnia przed telewizorami, by śledzić losy uczestników. Program dał początek wielu małżeństwom, z których narodziły się szczęśliwe i kochane przez swoich rodziców dzieci. "Rolnik" odmienia życie rolników, którzy nie mają już nadziei na szczęśliwe życie i miłość.

Kiedy emisja 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Niestety, producenci programu nie mają dobrych wiadomości dla fanów "Rolnik szuka żony". TVP zdecydowało o przesunięciu emisji show na niedzielę 17 września 2023 r. Oznacza to prawie trzytygodniowe opóźnienie relacji z tego, co wydarzyło się podczas doręczenia listów i pierwszych randek. Widzowie programu jednak przywykli do tego, że emisje programu są przesuwane. W tej sytuacji nie są jednak znane powody opóźnienia.

Przeczytaj również: Co słychać u uczestników 9. edycji "Rolnik szuka żony"?

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 17:12