StoryEditorGwiazdy na wsi

Chris Pratt ze "Strażników Galaktyki" to prawdziwy rolnik. Ma ponad 200 świń i owiec [ZDJĘCIA]

20.03.2023., 18:00h
Chris Pratt to amerykański aktor, znany ze „Strażników Galaktyki” i „Jurassic World”. Gwiazdor chwali sobie życie na wielkiej farmie skutecznie oddzielającej go od nachalnych paparazzi. Jakie zwierzęta hoduje?

To jego przystań, miejsce wypoczynku i regeneracji. Choć aktor jest dość kontrowersyjną postacią show biznesu i wzbudza mieszane uczucia, głównie przez swoje wypowiedzi i historię rozwodową, jego poczynania obserwują miliony fanów na całym świecie.

Chris Pratt hoduje zwierzęta

Dla aktora jego ranczo to mały osobisty raj. Wraz z żoną Katherine (córką Arnolda Schwarzeneggera) wychowuje tam dwie córki i syna z poprzedniego małżeństwa. Na swoim instagramowym profilu dzieli się z fanami kadrami z życia, dalekiego od blasku fleszy. Najbardziej cieszą go jego zwierzęta, lubi się nimi zajmować, poznawać ich potrzeby i otoczenie. Gwiazdor wędkuje, zajmuje się stolarką, spedza czas z rodziną. 

Zwierzęta na farmie Chrisa Pratta

Już jakiś czas temu aktor przyznał, że ma ponad około 160 owiec, 30 świń i 60 kurczaków. Hoduje je na wyspie San Juan znajdującej się przy wybrzeżu stanu Waszyngton. Zaletą tej lokalizacji jest utrudniony dostęp, zwłaszcza dla ciekawskich reporterów. Chriss Pratt nie ukrywa, że swoje zwierzęta hoduje także po to, by je zjeść i by korzystać z ich wełny, czym naraził się wielu obserwatorom. Stara się dbać o nie, karmiąc je dobrymi naturalnymi paszami, bez stosowania antybiotyków (jesli to możliwe).

Sam dogląda i czyści im kopyta, pilnuje pór karmienia i strzyżenia, bierze udział w konkursach. Jedna z jego owiec dostała główną nagrodę w jednym z nich, o czym aktor powiadomił fanów na Instagramie: „Nienawidzę, kiedy chwalą się tu celebryci… ale muszę. Nasza owca (samica owiec) o imieniu „Cacao” właśnie zabrała do domu niebieską wstążeczkę na targach Fiberpalooza !!!! Boom chic-Cacao cao! ”. Ziemia na jego ranczu jest również uprawiana całkowicie ekologicznie.

image

Zwierzęta na farmie Chrisa Pratta

FOTO: Prattprattpratt/instagram

Przyjazne Królestwo Chrisa Pratta

Aktor z czasem stworzył na swojej farmie miejsce dla zwierząt, które zostaną na niej i będą wieść spokojne życie. Tak jest w przypadku świnek Tima i Faith: „Uwielbiam je i nie mogę się doczekać, kiedy będą rosły. I nie, nie będą bekonem! To najnowsi członkowie Przyjaznego Królestwa, wybrane zwierzęta, w tym owce, kozy i świnie, które ułaskawiliśmy. Spędzą całe swoje życie na farmie przez wiele, wiele lat. Z perspektywy czasu – nasze relacje ze zwierzętami nauczyły nas wielu cennych życiowych lekcji – od trudów cyklu życia po wiele drogocennych wartości, jak: współczucie, miłości i troska”.

Angelika Drygas

Foto: prattprattpratt/Instagram

Źróło: pl.gov-civil-portalegre.pt

 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. lipiec 2024 04:20