StoryEditorRolnicy szukają żony

Co wiemy o Adamie Ch. i Dariuszu z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

29.04.2023., 18:00h
Adam Ch. i Dariusz są rolnikami, którzy opowiedzieli o sobie w "zerowym" odcinku 10. edycji programu "Rolnik szuka żony". Oboje marzą o założeniu rodziny. Co jeszcze o nich wiemy?

Kim jest Adam Ch. z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Adam Ch. Ma 29 lat i mieszka w województwie mazowieckim. Jego pasją jest majsterkowanie. Rolnik w wolnych chwilach zamyka się w swoim warsztacie, gdzie spawa, maluje i szlifuje. W wolnym czasie uwielbia zwiedzać swoje pola, jeżdżąc na skuterze. Adam gra również w piłkę nożną i chętnie ogląda wzruszające komedie romantyczne. Jest bardzo ambitny i dokładny, a wszystko, co robi, jest wykonane na 100%.

Czym w swoim gospodarstwie zajmuje się Adam Ch. z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Adam od dziecka marzył o tym, by zostać rolnikiem. Wraz z rodzicami od 8 lat prowadzi gospodarstwo nastawione na produkcję mleka. Pasję do rolnictwa zaszczepili w nim rodzice i jak sam przyznaje, nie wyobraża sobie pracy w innym zawodzie. Rolnik czerpie satysfakcję z widoku wzrastających na polach roślin.

Jakiej kobiety szuka Adam Ch. z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Marzeniem Adama jest znalezienie partnerki o silnym charakterze, bez nałogów. Dla rolnika ważne jest to, by jego potencjalna żona nie zamykała się na świat, miała swoje pasje i ambicje. Mężczyzna nie wymaga tego, by kobieta, z którą miałby tworzyć związek, pomagała mu w gospodarstwie, choć przyznaje, że jeśli będzie chciała, nauczy ją wszystkiego, nawet jazdy traktorem. Największym marzeniem Adama jest założenie rodziny. Rolnik bardzo chce mieć dzieci, nie wyklucza rozwódek, ale zaznacza, że chciałby, by były bezdzietne. Dla Adama wygląd nie jest najważniejszy, jednak chciałby, by partnerka była od niego niższa, tak, by po założeniu butów na obcasie nie była wyższa.

Jak napisać list do Adama Ch. z 10. Edycji "Rolnik szuka żony"?

image

Adam Ch. z 10. edycji Rolnik szuka żony

FOTO: Instagram/rolnikszukazonytvp/zrzutekranu

Adam chciałby, by napisały do niego kobiety w wieku od 23 do 31 lat. Kandydatki zainteresowane nawiązaniem kontaktu z rolnikiem, muszą kierować swoje listy na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121 z dopiskiem "Adam Ch" oraz wypełnić formularz dostępny na stronie rolnik-szuka-zony.pl

Kim jest Dariusz z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Dariusz jest 27-letnim rolnikiem z województwa łódzkiego. Poza rolnictwem uwielbia jazdę na motorze, która odpręża go i podnosi poziom adrenaliny. W wolnym czasie wraz z bratem i tatą gra w tenisa stołowego, interesuje się siatkówką i piłką nożną. Rolnik dba o relacje z przyjaciółmi, z którymi stara się spotykać w wolnym czasie.

Czym w swoim gospodarstwie zajmuje się Dariusz z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Dariusz jest rolnikiem nie tylko z zamiłowania, ale również z wykształcenia. Jego rodzinne, 15-hektarowe gospodarstwo jest nastawione na produkcję warzyw. Rolnik zajmuje się uprawą popularnych nowalijek, czyli warzyw wczesnych pod osłonami. Do jego obowiązków należy wszystko, co konieczne: sieje, sadzi, pryska i zbiera, a każdy owocny plon jest dla niego wielką radością.

Jakiej kobiety szuka Dariusz z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Dariusz w przeszłości był już zaręczony, jednak związek nie przetrwał, ponieważ rolnik nie wyobraża sobie, by jego żona nie mieszkała z nim na wsi. Dla mężczyzny nie jest ważne to, czy jego wybranka będzie pomagała mu w gospodarstwie, dopuszcza możliwość pracowania przez nią w mieście, jednak chce, by mieszkała z nim. Dariusz nie ma szczególnych wymagań co do wyglądu kobiety, co prawda przyznaje, że podobają mu się długowłose brunetki, jednak najważniejsze jest dla niego to, by druga osoba akceptowała go w pełni i nie próbowała zmieniać. Jego wymarzona żona powinna być ambitna, uśmiechnięta, rodzinna i otwarta. Rolnik chciałby założyć rodzinę i nie zaprasza do kontaktu kobiet, które mają dzieci, ponieważ chciałby zacząć przygodę z rodzicielstwem, z daną osobą od początku.

Jak napisać list do Dariusza z 10. Edycji "Rolnik szuka żony"?

image

Dariusz z 10. edycji "Rolnik szuka żony"

FOTO: Instagram/rolnikszukazonytvp/zrzutekranu

Dariusz zaprasza do kontaktu kobiety w wieku od 23 do 30 lat. Kobiety chcące nawiązać kontakt z rolnikiem muszą napisać list i skierować go na adres skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121 z dopiskiem "Dariusz" i wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej rolnik-szuka-zony.pl

Kiedy będzie wiadomo, które osoby dostały się do "Rolnik szuka żony"?

Zgłoszenia do programu "Rolnik szuka żony" za pośrednictwem listów można wysyłać do 10 maja 2023 r. Następnie produkcja poinformuje 5 rolników, którzy otrzymali najwięcej listów, a oni wybiorą kandydatów i kandydatki, po czym zaproszą ich na randki.

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. czerwiec 2024 19:56