StoryEditorRolnik szuka żony

Czy Marta Manowska poprowadzi 11. edycję „Rolnik szuka żony”?

Przed nami 11. edycja „Rolnik szuka żony”. Choć do niedawna losy kolejnej odsłony programu nie były pewne, to wszystko wskazuje na to, że zdjęcia do tzw. zerowego odcinka rozpoczną się już w przyszłym tygodniu. Kto poprowadzi show tym razem?

Fenomen programu „Rolnik szuka żony” w Polsce

Program „Rolnik szuka żony” zaistniał na ekranach polskich odbiorników w roku 2014. 10 lat temu nikt się nie spodziewał, że historia tego formatu w Telewizji Polskiej będzie tak długa. Na przestrzeni lat nie zmieniło się wiele, może tylko sposób, w jaki prezentowani są nowi uczestnicy. Wraz z upływem czasu do programu chętniej zgłaszały się kobiety. „Rolnik szuka żony” połączył wiele osób, które obecnie tworzą szczęśliwe rodziny. Prowadzącą program od 1. edycji była Marta Manowska.

Czy Marta Manowska poprowadzi „Rolnik szuka żony”?

W ostatnim czasie pojawiło się wiele pytań odnośnie do tego, czy program „Rolnik szuka żony” nadal będzie prowadzony przez Martę Manowską. Obawy widzów wynikały z obserwowanych przez nich zmian kadrowych, które zaistniały nie tylko w zarządzie Telewizji Polskiej, ale również wśród prowadzących poszczególne programy rozrywkowe. Jak informowały portale plotkarskie, wiele wskazywało także na to, że Manowską może zastąpić bohaterka 8. edycji „Rolnik szuka żony”, Kamila Boś.

Czy Kamila Boś zastąpi Martę Manowską w „Rolniku”?

Jak się okazało, doniesienia informatorów portalu pochodziły sprzed dwóch lat, kiedy Manowska miała „pełne ręce roboty”, tworząc trzy formaty jednocześnie. Nigdy jednak nie doszło do podjęcia decyzji o zmianie prowadzącej lub wprowadzeniu osoby współprowadzącej show.

Kiedy rozpoczną się zdjęcia do kolejnej edycji „Rolnika”?

Manowska przyznała już, że lada dzień po raz 11 wyruszy w trasę, by ponownie wesprzeć rolników w poszukiwaniu miłości życia. Oznacza to, że przez kolejny sezon widzowie będą mogli cieszyć się jej obecnością na ekranie telewizora.

image
Marta Manowska

Jak na co dzień żyje Marta Manowska?

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. czerwiec 2024 22:39