StoryEditorMarta Manowska

Jak na co dzień żyje Marta Manowska?

Marta Manowska jest jedną z najbardziej znanych i lubianych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Na co dzień stara się nie poświęcać w stu procentach pracy, lecz znajdować czas na odpoczynek i podróże. Jak na co dzień żyje Marta Manowska?

Marta Manowskia – wykształcenie

Marta Manowska jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz historii sztuki, którą ukończyła na Universidad de Valladolid w Hiszpanii. Swoje życie zawodowe od początku wiązała z telewizją, choć przez pewien czas pracowała dla „Dziennika Zachodniego”. Największy wpływ na rozwój kariery i wzrost rozpoznawalności Manowskiej miało rozpoczęcie pracy dla produkcji formatu „Rolnik szuka żony”, gdzie sprawdza się jako prowadząca. Warto jednak zauważyć, że praca nie zajmuje każdej chwili życia dziennikarki, gdyż ta często podróżuje i nabiera energii poza granicami kraju.

Marta Manowska w podróży

Zamiłowanie Marty Manowskiej do podróżowania przejawia się nie tylko podczas nagrań do „Rolnik szuka żony”. Dziennikarka chętnie aktywnie spędza czas wolny, wyjeżdżając za granicę. Prezenterka nie tylko chętnie wyjeżdża w góry, ale również nad morze. Zwiedziła już kilka kontynentów, jednak nie da się nie zauważyć, że najchętniej wybiera ciepłe kraje. Była m.in. w Kolumbii czy Singapurze.

Marta Manowska – jakie ma hobby?

Poza pracą, która jest największym hobby Marty Manowskiej, dziennikarka chętnie uprawia sporty, takie jak: winsurfing, kitesurfing i wspinaczkę. W okresie letnim można ją spotkać również na przejażdżkach rowerowych i to takich długodystansowych. Ponadto Manowska uwielbia czytać książki. Regularnie zamawia kolejne pozycje, którymi uzupełnia swoją domową biblioteczkę. Nie jest to literatura wyłącznie naukowa, ponieważ prezenterka chętnie się np. po powieści z gatunku literatury popularnej pisane przez Remigiusza Mroza.

Marta Manowska – stylizacje

Marta Manowska jest również osobą, którą widzowie widują w różnych stylizacjach. Nie ma problemów z pokazaniem się bez makijażu, ale kiedy trzeba, potrafi zachwycić. Publiczność widywała ją zarówno w sportowych strojach, jak i w lekkich zwiewnych sukienkach, stylizacjach, za których wykonanie odpowiadali znani projektanci oraz zwykłym dresie, trampkach, traperach, szpilkach i kaloszach.

Marta Manowska to kobieta o wielkim sercu

Marta Manowska nie tylko chętnie pomaga osobom potrzebującym, ale również żywo angażuje się w sytuacje, które dotykają np. uczestników programu „Rolnik szuka żony”. Dziennikarka z pełnym profesjonalizmem potrafi rozwiązać nawet najbardziej zawiłe konflikty, zachowując przy tym współczucie i zimną krew. Nic więc dziwnego, że jest lubiana przez wielu widzów telewizji. 

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Wikipedia Wolna Encyklopedia, Świat seriali

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. lipiec 2024 22:24