StoryEditorGwiazdy serialu "Ranczo"

Jak dorabia Pietrek z serialu "Ranczo"?

Piotr Pręgowski jest aktorem, który zasłynął z roli Pietrka w serialu "Ranczo". Od wielu lat jest mężem aktorki, Ewy Kuryło. Małżeństwo mieszka w wiosce na pograniczu województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, jednak nigdy nie deklarowało, że zajmuje się uprawą roślin. W ostatnim czasie aktor poinformował swoich obserwatorów, że przygotowuje się do żniw. O jakie żniwa chodziło?

Żniwa u Pietrka z "Rancza"

Pietrek w "Ranczu" był najmłodszym z towarzystwa popijającego na ławeczce popularnego mamrota, co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dziś Pręgowski ma 69 lat, podczas gdy wcielający się w rolę Solejuka Sylwester Maciejewski, skończył 67 lat, a odgrywający rolę Hadziuka, Bogdan Kalus, ma lat 58. Osiągnięcie wieku emerytalnego nie przyczyniło się jednak do porzucenia estrady. Jak się okazuje, Pręgowski aktualnie występuje na imprezach okolicznościowych i weselach, a zbliżający się sezon letni, to dla niego wielkie żniwa.

Ile Piotr Pręgowski zarabia na graniu po weselach?

Piotr Pręgowski przyznaje, że nie widzi niczego złego w uczestniczeniu w wiejskich weselach, czy lokalnych festynach. Takie występy są dla niego doskonałą okazją do spotkania z fanami i do wyjścia na scenę. Obecnie organizowane w wiejskim środowisku wydarzenia nie mają wiele wspólnego z tymi, które pamiętamy z czasów PRL-u. Aktor jest również zadowolony z zarobków, choć nie zamierza się nimi chwalić.

Co się dzieje z bohaterami serialu "Ranczo"?

"Ranczo" zagościło na ekranach telewizorów w roku 2006 i od pierwszego odcinka zaskarbiło sobie sympatię rzeszy fanów. Emisja kultowego serialu trwała 10 lat, w których trakcie nakręcono 10. sezonów. Widzowie mogli na bieżąco obserwować, jak zmieniają się, odgrywający role ich ulubionych bohaterów, aktorzy. Na oczach widzów dorastały dziecięce gwiazdy, jak np. Anna Stępień, czyli serialowa Kasia Solejuk, czy Marta Chodorowska wcielająca się w postać córki wójta, Klaudii Kozioł, która na planie "Rancza" przeszła wiele przemian zewnętrznych i wewnętrznych, a w dorosłym życiu zrobiła zawrotną karierę, dzięki czemu do dziś pojawia się w znanych produkcjach telewizyjnych.

Nie da się ukryć, że wiele postaci wykreowanych przez twórców serialu z sezonu na sezon odkrywało swoje nowe oblicza. Postać Pietrka zapadła widzom w pamięci z wielu powodów począwszy od imienia łudząco podobnego do nazwiska, czyli Patryk, przez miłość do Joli (w tej roli Elżbieta Romanowska), z którą doczekał się dzieci, aż po karierę w branży disco polo i ostateczną przemianę w biznesmena po wejściu w spółkę z Więcławskim. Jak widać, muzyka nie stała się Pręgowskiemu obca po odejściu od kariery aktorskiej.

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 08:18