StoryEditorGwiazdy na wsi

Katarzyna Bosacka ma zabytkowy dom na wsi pod Poznaniem

24.10.2023., 18:00h
Angelika DrygasAngelika Drygas
Gwiazda kanału TVN Style słynie z zamiłowania do gotowania i rozsądnych zakupów spożywczych. Mieszka w dwóch domach – na warszawskim Wilanowie i na wsi pod Poznaniem. Jak wygląda widok z tarasu jej niesamowitego domu?

Kilka lat temu Katarzynę Bosacką w zabytkowym domu odwiedziła Ula Chincz. Widzowie mogli więc zobaczyć, jak mieszka słynna ekspertka od zdrowego żywienia. Dom jest imponujący – powstał w 1895 roku, na szczęście jego niepowtarzalny charakter został zachowany. Jego wnętrze jest urządzone z poszanowaniem starych tradycji. Wielkogabarytowe drewniane meble, drzwi i podłogi robią niesamowite wrażenie. Klimatu dodają rodzinne pamiątki i urocze drobiazgi zgromadzone przez dziennikarkę. Sercem domu jest kuchnia i jadalnia.

image

Katarzyna Bosacka i jej dom na wsi pod Poznaniem

FOTO: Zrzut Ekranu Programu "gwiazdy Prywatnie" 

Katarzyna Bosacka i jej dom na wsi pod Poznaniem

W wywiadzie dla Pomponika, Katarzyna Bosacka zapytana, gdzie jest jej najlepiej, odpowiedziała:

– W domu na wsi, pod Poznaniem. Nie mieszkamy tu na stałe, ale spędzamy każdą wolną chwilę. Jest tu magicznie. Z tarasu mam widok na jezioro. Za jeziorem jest las. Przy domu mam duży sad, a w nim śliwki, wiśnie, porzeczki, agrest, gruszki, jabłka. Właśnie zebrałam papierówki, które teraz przerabiam na kompoty.

image

Katarzyna Bosacka i jej dom na wsi pod Poznaniem

FOTO: Zrzut Ekranu Programu "gwiazdy Prywatnie" 

Katarzyna Bosacka – piękny widok

Chyba najpiękniejszym elementem zabytkowej posiadłości jest przepiękny widok z tarasu. Jezioro, zarośla, soczysta zieleń – widać, że przestrzeń ma duszę i niezwykły urok.

Katarzyna Bosacka – co robi?

Jest polonistką z wykształcenia. Pracowała w redakcji „Wysokich Obcasów” i w „Gazecie Wyborczej”. Dziennikarka od lat edukuje Polaków w kwestii świadomego robienia zakupów, czytania etykiet, sprawdzania składników. Zachęca rodaków do dbania o naturę i proekologicznego stylu życia. Prowadzi programy: "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" i "MądrzeJEMY", prowadzi także kanał na platformie YouTube pod nazwą "EkoBosacka", pisze książki edukacyjne.

image
Gwiazdy na wsi

Anna Szymańczyk, Zośka ze "Znachora" dostrzega piękno polskiej wsi

Angelika Drygas

fot. katarzynabosacka/Instagram; zrzut ekranu programu "Gwiazdy prywatnie" 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. luty 2024 10:07