StoryEditorRolnik szuka żony

Magda i Kuba z „Rolnik szuka żony” szykują się do zmian. Co planują?

Magdalena Bator była uczestniczką 7. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Po perturbacjach rolniczce udało się znaleźć miłość i związać z Jakubem, z którym tworzy dziś szczęśliwą rodzinę. W ostatnim czasie para pojawiła się na targach rolniczych w Kielcach, gdzie wyznali, jakie mają plany na przyszłość.

Jak żyje Magda z 7. edycji „Rolnik szuka żony”?

W życiu Magdy z 7. edycji „Rolnik szuka żony” od czasu zakończenia programu zmieniło się wiele. Warto przypomnieć, że tylko dzięki swojej odwadze rolniczka znalazła szczęście. Podczas nagrań Magdalena zaprosiła do swojego gospodarstwa trójkę mężczyzn, z których każdy wykazywał średnie zainteresowanie jej osobą po to, by ostatecznie pojechać do domu. Po wyjeździe ekipy filmowej kobieta postanowiła odezwać się do Jakuba Kuźniackiego, który wysłał do niej list, jednak nie mógł pojawić się na nagraniach. Jak się okazało, była to najlepsza decyzja w życiu rolniczki.

Dziś Magda i Jakub wychowują wspólnie dwójkę dzieci: Marcela i Martynę. Wcześniej para wzięła ślub i rozpoczęła wspólnie pracę w gospodarstwie rolnika. Choć w wizytówce rolniczka oczekiwała przeprowadzki mężczyzny do siebie, to ostatecznie miłość skłoniła ją do zmiany miejsca zamieszkania.

Magda z 7. edycji „Rolnik szuka żony” wyrabia sery

Magda z 7. edycji „Rolnik szuka żony” otwarcie przyznaje, że wraz z mężem nie wykorzystują popularności, którą dał im udział w programie. Obecnie jednak rolniczka prowadzi konto na Instagramie, gdzie od czasu do czasu udostępnia nowe informacje o sobie. Jak się okazuje, od pewnego czasu Magda zajmuje się wyrobem białego sera z mleka krowiego.

Magda z 7. edycji „Rolnik szuka żony” o przełomowej decyzji w życiu

Magda i Jakub w ostatnim czasie pojawili się na targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach, gdzie udzielili krótkiego wywiadu dla radia „Eska”. Jak się okazuje, małżeństwo przygotowuje się do podjęcia przełomowej decyzji w swoim życiu. Wiadomo, że będzie to zmiana związana z wykonywanym przez nich zawodem, jednak nie chcieli zdradzać szczegółów. Do jakiej zmiany szykuje się małżeństwo?

image
Rolnik szuka żony

Kto może się zgłaszać do programu „Rolnik szuka żony”?

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Eska.pl

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 04:04