StoryEditorGwiazdy na wsi

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma piękny dom na wsi. Jak jest urządzony?

23.03.2024., 18:00h
Małgorzata Ostrowska-Królikowska mieszka w uroczo położonym domu pełnym ciepła i zieleni. Gdzie mieszka aktorka? Jak urządziła swoje cztery kąty?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dzieli się z obserwatorami kadrami ze swojego życia, publikując na Instagramie zdjęcia. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak mieszka. Ostatnio zrobiło się głośno o aktorce za sprawą jej uczestnictwa w programie „Taniec z Gwiazdami”. Niestety, aktorka odpadła z show w trzecim odcinku. Jej występ został surowo oceniony przez Iwonę Pavlović.

Aktorka popularność zdobyła dzięki kultowej roli Grażynki Lubicz w serialu "Klan". Debiutowała jeszcze w latach 80. XX wieku. Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma piątkę dzieci ze zmarłym w 2020 roku aktorem Pawłem Królikowskim.

Gdzie mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska? 

Gwiazda mieszka z dala od miejskiej zawieruchy we wsi Zalesie Górne, która mieści się na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Otoczenie posiadłości zachwyca bujną przyrodą i sielskimi pejzażami. Aktorka uwielbia przebywać w naturze, o czym świadczą jej zdjęcia. Dba także o swój piękny ogród, w którym królują stare drzewa, bujne krzewy i kolorowe kwiaty. 

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska? 

Dom aktorki jest przytulny i pełen pamiątek. Panuje w nim styl rustykalny. To dlatego sporo w nim drewna: mebli i dodatków dekoracyjnych wykonanych z tego szlachetnego surowca. Cała rodzina spotyka się przy dużym stole w klimatycznej jadalni. Pokój jest przeszklony i bardzo słoneczny, wypełniony zielenią i pięknymi dekoracjami. Serialowa Grażynka fotografuje się często w swojej biblioteczce pełnej inspirujących książek.

W domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej panuje spokojna i sielska atmosfera, a to dzięki wystrojowi, który jest daleki od zimnych i minimalistycznych rozwiązań.

Oprac. Angelika Drygas

fot. malgorzata_ok/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. lipiec 2024 02:46