StoryEditorNatura i cisza

Domek Igi Krefft z „M jak miłość” – miniwilla w pięknej scenerii

05.06.2023., 18:00h
Domy stawiane z dala od hałaśliwego miasta, w pobliżu lasu i zieleni, to gorący trend ostatnich lat. Wiele osób pragnie mieć naturę na wyciagnięcie ręki. Iga Krefft, aktorka młodego pokolenia, również zainwestowała w tego typu rozwiązanie. Jej domek jest niezwykle oryginalny. Dlaczego?

Zwykle gwiazdy, o których piszemy, stawiają wielkie wille na ogromnych działkach. To zjawiskowe posiadłości, z dala od zgiełku miasta, umożliwiające spokój i odpoczynek. Tym razem jest nieco inaczej. Iga Krefft, aktorka znana m.in. z roli Uli w serialu "M jak miłość", wybrała zieleń i ciszę, ale zamiast wielkiego domu, postawiła na mały domek modułowy. Wnętrza urządziła w dziewczęcym stylu, czym dzieli się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych.

Miniwilla Igi Krefft

Iga Krefft jest utalentowana także w sferze muzycznej, swoją karierę rozwija jako Ofelia. Już od jakiegoś czasu ma swoją prawdziwą odskocznię od miasta – niewielki drewniany domek w otoczeniu przyjemnej zieleni. "Willa" aktorki ma zaskakującą niewielką powierzchnię – zaledwie 35 metrów kwadratowych.

Domek Igi Krefft

Niewielki metraż nie przeszkodził jej, aby wnętrze urządzić ze smakiem i w swoim stylu. Dom wyposażony jest w taras, duże okna i wszystko to, czego potrzeba, aby czuć się w pełni komfortowo. Urokliwa jest strefa przed domem, tam aktorka lubi się opalać. W tej przestrzeni znajdują się leżaki z poduszkami, sofka, wiklinowe dodatki, kwiaty, stół z krzesłami.

Wnętrze domu Igi Krefft

Pomieszczenia są jasne, pełne pastelowych barw, elementów dekoracyjnych w stylu boho. Jest sporo obrazów, grafik i talerzy na ścianach, czy wazonów z czasów PRL-u. Różowy aneks kuchenny stanowi niezwykle oryginalną część wnętrza. Sama aktorka przyznała, że ważna jest inwestycja w klimatyzację, ponieważ domki modułowe szybko się nagrzewają.

Co to jest dom modułowy?

Domy modułowe to konstrukcje, które są połączeniem kilkunastu dużych gotowych elementów. Są składane na samej działce. To budynki powstające w ekspresowym tempie, w ciągu zaledwie kilku dni.

Oprac. Angelika Drygas

Fot. ofeliaigakrefft/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. lipiec 2024 13:09