StoryEditorGwiazdy na wsi

Miss Polonia Rozalia Mancewicz mieszka na wsi na Podlasiu. Jaki ma dom?

05.12.2023., 19:19h
Angelika DrygasAngelika Drygas
Podlasie to region Polski, który zachwyca od pierwszej wizyty. Nic dziwnego, że wiele znanych osób wybiera podlaskie rejony na swoje miejsce zamieszkania. Rozalia Mancewicz od lat realizuje się w pięknej wsi pod Białymstokiem.

Rozalia Mancewicz zdobyła koronę Miss Polonia w 2010 roku. Była modelką, tańczyła w "Tańcu z Gwiazdami", stała się twarzą wielu kampanii reklamowych.

W 2014 roku Miss Polonia wyszła za mąż – ceremonia zaślubin odbyła się na Podlasiu. Warto wspomnieć, że modelka wychowywała się w Melbourne w Australii. Z wielkiego świata rodzina przeprowadziła się do Polski i zamieszkała we wsi Pomigacze pod Białymstokiem. W tej miejscowości rodzice modelki prowadzą ośrodek agroturystyczny "Majątek Howieny". To właśnie tam odbyło się wesele Rozalii Mancewicz. Pomigacze to wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w gminie Turośń Kościelna. 

Rozalia Mancewicz ze wsi Pomigacze

Rozalia Mancewicz podczas studiowania anglistyki w Białymstoku pomagała swoim rodzicom w prowadzeniu ośrodka agroturystycznego. Ale zawsze ciągnęło ją do konkursów piękności. W 2004 roku jako siedemnastolatka została Miss Polski Nastolatek, w 2005 roku zajęła czwarte miejsce w konkursie Miss Tourism Queen International, natomiast w 2010 zdobyła tytuł Miss Polonia.

Rozalia Mancewicz na podlaskiej wsi

Warszawskie salony nie były jej przeznaczeniem. Tęskniła do swojej rodziny i Podlasia. Życie w błysku fleszy ma sporo ciemnych stron. Modelka od zawsze wiedziała, że Podlasie jest jej miejscem na ziemi. Dlatego wróciła tam i założyła rodzinę. 

Obecnie Rozalia Mancewicz mieszka w Pomigaczach pod Białymstokiem, wychowuje dzieci i prowadzi ośrodek agroturystyczny "Majątek Howieny". Jednocześnie dzieli się kadrami ze swojego życia na wsi, jest aktywna w mediach społecznościowych, pokazuje swoje codzienne życie. Na publikowanych zdjęciach widać, że jej dom jest urządzony w klasycznym stylu, pełen szarych dodatków, drewna i bieli. 

image
Gwiazdy na wsi

Cezary Pazura i jego żona Edyta cieszą się pięknym domem na wsi

Oprac. Angelika Drygas

fot. rozamance/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. luty 2024 10:36