StoryEditorGwiazdy na wsi

Miss Polonia Rozalia Mancewicz mieszka na wsi na Podlasiu. Jaki ma dom?

05.12.2023., 19:19h
Podlasie to region Polski, który zachwyca od pierwszej wizyty. Nic dziwnego, że wiele znanych osób wybiera podlaskie rejony na swoje miejsce zamieszkania. Rozalia Mancewicz od lat realizuje się w pięknej wsi pod Białymstokiem.

Rozalia Mancewicz zdobyła koronę Miss Polonia w 2010 roku. Była modelką, tańczyła w "Tańcu z Gwiazdami", stała się twarzą wielu kampanii reklamowych.

W 2014 roku Miss Polonia wyszła za mąż – ceremonia zaślubin odbyła się na Podlasiu. Warto wspomnieć, że modelka wychowywała się w Melbourne w Australii. Z wielkiego świata rodzina przeprowadziła się do Polski i zamieszkała we wsi Pomigacze pod Białymstokiem. W tej miejscowości rodzice modelki prowadzą ośrodek agroturystyczny "Majątek Howieny". To właśnie tam odbyło się wesele Rozalii Mancewicz. Pomigacze to wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w gminie Turośń Kościelna. 

Rozalia Mancewicz ze wsi Pomigacze

Rozalia Mancewicz podczas studiowania anglistyki w Białymstoku pomagała swoim rodzicom w prowadzeniu ośrodka agroturystycznego. Ale zawsze ciągnęło ją do konkursów piękności. W 2004 roku jako siedemnastolatka została Miss Polski Nastolatek, w 2005 roku zajęła czwarte miejsce w konkursie Miss Tourism Queen International, natomiast w 2010 zdobyła tytuł Miss Polonia.

Rozalia Mancewicz na podlaskiej wsi

Warszawskie salony nie były jej przeznaczeniem. Tęskniła do swojej rodziny i Podlasia. Życie w błysku fleszy ma sporo ciemnych stron. Modelka od zawsze wiedziała, że Podlasie jest jej miejscem na ziemi. Dlatego wróciła tam i założyła rodzinę. 

Obecnie Rozalia Mancewicz mieszka w Pomigaczach pod Białymstokiem, wychowuje dzieci i prowadzi ośrodek agroturystyczny "Majątek Howieny". Jednocześnie dzieli się kadrami ze swojego życia na wsi, jest aktywna w mediach społecznościowych, pokazuje swoje codzienne życie. Na publikowanych zdjęciach widać, że jej dom jest urządzony w klasycznym stylu, pełen szarych dodatków, drewna i bieli. 

image
Gwiazdy na wsi

Cezary Pazura i jego żona Edyta cieszą się pięknym domem na wsi

Oprac. Angelika Drygas

fot. rozamance/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. lipiec 2024 16:41