StoryEditor"Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony”: Burzliwe nastroje wśród kandydatek Waldemara i ostre słowa Agnieszki o Janku

Za nami 3 odcinek 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”, w którym rolnicy i rolniczki powitali kandydatki i kandydatów w swoich gospodarstwach. Szczególnie gorące dyskusje stoczyły kandydatki Waldemara, a dowcipy Janka ostro zdenerwowały Agnieszkę. Co jeszcze wydarzyło się u rolników?

“Rolnik szuka żony”: Artur zauroczony Olą i Sarą 

Jako pierwsza do gospodarstwa Artura przyjechała Aleksandra, która wywarła na nim piorunujące wrażenie. Pomimo tego, że na pierwszej randce dziewczyna kwestionowała przeprowadzkę do rolnika, to po przyjeździe do gospodarstwa była już o wiele bardziej zdecydowana. Również Artur nie ukrywał, że jest nią zauroczony.

Następnie rolnik powitał Sarę, dla której przygotował pojedynczy pokój. Artur nie mógł się doczekać jej przyjazdu i wskazał ją jako jedną z faworytek.

Ostatnia do gospodarstwa dotarła Blanka, która jak zwykle wniosła do rozmowy wiele radości. Dziewczyna nie ukrywała, że jest pewna siebie i chciałaby, by Artur się nią zainteresował. Rolnik o Blance nie mówił jednak wiele. Za to zachwycał się Aleksandrą i Sarą.  

“Rolnik szuka żony”: Waldemar będzie rozchwytywany 

Na przyjazd kobiet wybranych przez Waldemara czekał nie tylko on sam, ale również jego rodzice. Jako pierwsza na miejsce dotarła zdeterminowana Anna.

Następnie pojawiła się Dorota, która, ku zaskoczeniu Waldka, okazała się niezwykle rozmowną osobą. Ostatnia do gospodarstwa rolnika przyjechała najmłodsza z wybranych przez niego kandydatek, Ewa, która nie była ciepło przyjęta przez koleżanki. Jej osoba szczególnie nie spodobała się Annie, która w obraźliwy sposób komentowała sukienkę Ewy, a także porównała ją do Britney Spears. Anna nie powstrzymała się również przez skomentowaniem zachowania mamy Waldemara, twierdząc, że starsza pani przywitała ją ozięble.

Na koniec wszystkie kobiety przyznały, że oczekują od siebie szczerości. Dorota i Anna stwierdziły, że to Ewa jest faworytką Waldemara, a i ona sama nie zaprzeczyła, że tak czuje.  

“Rolnik szuka żony”: U Anny bez większych emocji 

Przyjazd kandydatów Anny do jej gospodarstwa nie przyniósł większych emocji. Mężczyźni byli zachwyceni domem rolniczki i żartowali, że będą spali w komnacie. Przypomnijmy, że Anna zaprosiła do siebie Mikołaja, Jakuba i Dominika. Zdecydowanie najmłodszym kandydatem rolniczki jest Mikołaj, który zauroczył się kobietą i wciąż nie wierzy, że dała mu szansę. W trakcie rozmowy Anny z młodym mężczyznom doszło do śmiesznej wymiany zdań, z której wyniknęło, że kiedy ona była w wieku Mikołaja, był już Internet i, jak stwierdziła, nie jest z epoki kamienia łupanego.

Zaskoczeniem dla rolniczki był Jakub, który obdarował ją jajkami od mamy. Natomiast Dominik był bardzo zestresowany. 

“Rolnik szuka żony”: Agnieszce nie odpowiadają żarty Jana 

Agnieszka zaprosiła do swojego gospodarstwa Ireneusza, Jana i Mateusza. Ogromnym zaskoczeniem okazał się, Ireneusz, najmniej śmiały spośród wybranej trójki, przyjechał do gospodarstwa rolniczki na motocyklu.

Mateusz niewiele się odzywał, choć starał się pokazać, że zależy mu na tym, by być blisko rolniczki.

Na największego minusa zasłużył Jan, którego żarty kompletnie nie bawiły Agnieszki, choć jemu wydawało się, że jest inaczej. Rolniczka wprost przyznała, że teksty Janka są krępujące zarówno dla niej, jak i dla Ireneusza, którym wydaje się wyraźnie zainteresowana. 

“Rolnik szuka żony”: Dariusz ma swoją faworytkę 

Dariusz powitał swoje kandydatki wraz z całą rodziną: mamą, tatą i siostrą. Rolnik był bardzo szczęśliwy, widząc przyjeżdżające po kolei dziewczyny. Dla każdej kandydatki przygotował okazały bukiet kwiatów i osobny pokój.

Okazało się, że Dariusz ma już swoją faworytkę, jednak nie chciał zdradzić, która z dziewczyn robi na nim tak oszałamiające wrażenie. Rolnik podkreślał jednak, że Nicola jest dziewczyną znającą życie na wsi, natomiast dwie pozostałe kandydatki, czyli Natalia i Maria są z miasta, ale również chciał dać im szansę. 

Kiedy kolejny odcinek “Rolnik szuka żony”? 

Kolejny odcinek “Rolnik szuka żony” niestety nie zostanie wyemitowany w kolejną niedzielę 15 października. Najprawdopodobniej wynika to z faktu, że tego dnia będą odbywały się wybory. 4 odcinek 10. edycji “Rolnik szuka żony” zostanie więc wyemitowany 22 października 2022 r. o godz. 21.20 w TVP 1. 

image
Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”: Agnieszka zawiodła się na faworycie, a na Annę spadła fala krytyki. Dlaczego?

Justyna Czupryniak  

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. czerwiec 2024 11:08