StoryEditorRolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony” – gdzie mieszkają uczestnicy 10. edycji programu?

W minioną niedzielę poznaliśmy uczestników 10. edycji „Rolnik szuka żony”. Trójka mężczyzn i dwie kobiety prowadzą piękne gospodarstwa rolne w malowniczych miejscowościach. Jesteście ciekawi, gdzie mieszkają nowi bohaterowie „Rolnik szuka żony”?

„Rolnik szuka żony” – gdzie mieszka Agnieszka z 10. edycji?

Agnieszka z 10. edycji „Rolnik szuka żony” pochodzi ze wsi Biskupiec położonej w województwie warmińsko-mazurskim, która liczy 1762 mieszkańców. Rolniczka prowadzi tam hotel o nazwie „Trzy Podkowy”. Gospodarstwo Agnieszki liczy 17-hektarów. Konie od zawsze były jej wielką pasją, która z czasem przerodziła się w wymarzoną pracę.

„Rolnik szuka żony” – gdzie mieszka Anna z 10. edycji?

Anna z 10. edycji „Rolnik szuka żony” mieszka i prowadzi swoje gospodarstwo w Kaliszu, w województwie wielkopolskim, w związku z czym, podobnie do Tomasza z Mogilna z 9. edycji programu, zajmuje się rolnictwem na terenie miasta. W Kaliszu mieszka obecnie 94 489 osób. Nic więc dziwnego, że Anna z powodzeniem łączy pracę w gospodarstwie z prowadzeniem salonu kosmetycznego.

„Rolnik szuka żony” – gdzie mieszka Artur z 10. edycji?

Artur z 10. edycji „Rolnik szuka żony” mieszka i prowadzi swoje gospodarstwo we wsi Krawcowizna w województwie mazowieckim. Wioska, z której pochodzi gospodarz, liczy zaledwie 248 mieszkańców. Młody rolnik uprawia 100 hektarów ziemi i zajmuje się hodowlą krów mlecznych.

„Rolnik szuka żony” – gdzie mieszka Dariusz z 10. edycji?

Dariusz z 10. edycji „Rolnik szuka żony” mieszka i prowadzi swoje gospodarstwo w województwie łódzkim, w mieście Ozorków, które zamieszkuje 19 311 osób. Rolnik zajmuje się uprawą warzyw.

„Rolnik szuka żony” – gdzie mieszka Waldemar z 10. edycji?

Waldemar z 10. edycji „Rolnik szuka żony” mieszka i prowadzi swoje gospodarstwo w miasteczku Pakość położonym w województwie kujawsko-pomorskim. W Pakości mieszka 5676 osób. Waldemar hoduje bydło mleczne. Pasją rolnika jest kino, dlatego w swoim domu ma specjalnie urządzony pokój, w którym spędza wolny czas na oglądaniu różnych produkcji.

Przeczytaj również: „Rolnik szuka żony” – jakie są wrażenia rolników po przeczytaniu listów?

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. maj 2024 07:06