StoryEditor"Rolnik szuka żony"

„Rolnik szuka żony”: Magda z 7. edycji szczęśliwa, jak nigdy dotąd. Dlaczego?

Magdalena Kuźniacka (Bator) była uczestniczką 7. edycji „Rolnik szuka żony”. Od zakończenia programu w życiu rolniczki zmieniło się wiele. W ostatnim czasie Magda pochwaliła się swoim obserwatorom na Instagramie relacją z uroczystości rodzinnej. Jakiej?

Magda z 7. edycji „Rolnik szuka żony” co u niej słychać?

Choć w trakcie trwania programu Magda zaprosiła do swojego domu trzech mężczyzn, to z żadnym z nich nie nawiązała bliższej relacji. Po zakończeniu nagrań okazało się, że rolniczce udało się znaleźć miłość, ponieważ wróciła do przeczytanych wcześniej listów i nawiązała kontakt z Jakubem, który nie mógł dotrzeć na nagrania. Mężczyzna okazał się rolnikiem prowadzącym gospodarstwo nastawione na produkcję mleka i hodowlę krów mlecznych. W niedługim czasie Magda, która wcześniej zastrzegała, że nie zostawi swojego gospodarstwa, przeprowadziła się do Jakuba. Para zaręczyła się, wzięła ślub, a w niedługim czasie powitała na świecie synka Marcela i córkę Martynkę.

Magda z 7. edycji „Rolnik szuka żony” ochrzciła córkę

Całkiem niedawno Magda na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie, na którym nie tylko relacjonuje przyjęcie zorganizowane z okazji chrztu córki, Martynki, ale również zabawę z okazji własnych 30. urodzin. Na twarzy rolniczki maluje się szeroki uśmiech, a przy swoim boku ma pełną rodzinę, o której marzyła od dawna.

Lawina życzeń dla Magdy z 7. edycji „Rolnik szuka żony”

Pod postem z relacją z przyjęcia, podczas którego Magda obchodziła swoje 30. urodziny, pojawiła się lawina życzeń od obserwatorów rolniczki:

„Wyglądacie cudownie. Widać, że jesteś bardzo szczęśliwa. Życzę wszystkiego, co najlepsze” – skomentowała jedna z obserwatorek.

„Wszystkiego najlepszego dla was”

„Najpiękniejsze życzenia”

„Piękne okazje do świętowania. Wszystkiego Cudownego dla Was dziewczyny” – brzmiały kolejne komentarze.

„Rolnik szuka żony” – fenomen programu

Program „Rolnik szuka żony” gości na antenie TVP 1 od roku 2014. Przez 9 lat produkcja wyemitowała 9. edycji show, a jest w trakcie emisji 10. W tym czasie wielu rolników i rolniczek znalazło miłość, na którą czekali bardzo długo. Z powstałych małżeństw narodziły się szczęśliwe dzieci, które wychowują się w pełnych rodzinach. W społeczeństwie zaczął funkcjonować termin „rolnikowa rodzina”, określający osoby, które wzięły udział w programie i miały możliwość spojrzenia na wszystko od tzw. drugiej strony.

Program „Rolnik szuka żony” jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 21.20.

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: instagram/magdalena_kuzniacka

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. lipiec 2024 12:19