StoryEditorRolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”: Smutna wiadomość dla fanów programu

10. edycja „Rolnik szuka żony” nabiera rozpędu. Rolnicy powitali w swoich gospodarstwach gości. Apetyt widzów na kolejne odcinki również wzrósł. Okazuje się, że następnego nie zobaczą tak szybko.

Emocje w 10. edycji „Rolnik szuka żony”

10. edycja „Rolnik szuka żony” zapowiada się niezwykle emocjonująco. Pierwsze randki są już za rolnikami. Nowi bohaterzy programu powitali w gospodarstwach wybranych przez siebie kandydatów i kandydatki. Doszło do pierwszych sprzeczek i pomówień. Zaproszeni goście są gotowi na wszystko, jednak widać, że rywalizacja pomiędzy nimi będzie zaciekła.

W gospodarstwie Waldemara, Anna i Dorota nie były zadowolone z przyjazdu Ewy. Serce Artura zaczęło bić mocniej nie tylko do Sary, ale również do Oli. Agnieszka zirytowała się zachowaniem Jana, który zbyt wiele żartował na temat innych. U Anny nie zabrakło zabawnych zwrotów akcji związanych z komentarzami dotyczącymi przeszłości, natomiast Dariusz powitał swoje kandydatki pełen energii oraz z bukietem kwiatów w dłoni.

image
"Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony”: Burzliwe nastroje wśród kandydatek Waldemara i ostre słowa Agnieszki o Janku

„Rolnik szuka żony” – kiedy następny odcinek?

Niestety, jak to z emisją „Rolnik szuka żony” bywa, przyszedł czas na pierwsze przerwanie regularnej emisji programu. W zeszłym roku kolejne odcinki show ukazywały się z opóźnieniem ze względu na mecze siatkówki, tym razem widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość z powodu wyborów.

Jak zapowiedziała prowadząca program Marta Manowska, następny odcinek będzie okazją do poznania prawdziwego życia w gospodarstwie. Dzięki wspólnej pracy rolnicy poznają się bliżej z osobami, które wybrali i będą mogli zobaczyć ich prawdziwe oblicze,

Emisja kolejnego odcinka 10. edycji „Rolnik szuka żony” została zaplanowana na 22 października 2023 r., na godz. 21.20.

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 22:50