StoryEditorRolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”: uczestnicy 10. edycji spotkali się na andrzejkach

Choć finał 10.edycji programu „Rolnik szuka żony” nie został jeszcze wyemitowany, to jej uczestnicy pojawili się już na corocznej imprezie andrzejkowej. Kto z nich przyszedł sam, a kto z drugą połówką?

„Rolnik szuka żony”: czy rolnicy zdradzili zbyt dużo?

10. edycja „Rolnik szuka żony” nie zbiera pochlebnych opinii wśród widzów i internautów. Jak wynika z komentarzy pod filmikami publikowanymi przez produkcję na facebookowym profilu, w oczach fanów nie zyskali Waldemar i Dariusz. Nie da się ukryć, że tegoroczna edycja „Rolnik szuka żony” budzi wiele kontrowersji. Relacje między rolnikami a wybranymi przez nich uczestnikami rozwijały się różnie.

Artur ostatecznie zdecydował się na wybranie Sary, która jego zdania była najbardziej zdecydowana na przeprowadzkę na wieś. Dariusz postanowił zaprosić do dalszej znajomości Nicolę, ponieważ była jego faworytką od samego początku. Niewielu zdziwiła również decyzja Waldemara, który postanowił związać się z Ewą. Anna postawiła na Jakuba, którego przeszłość budziła w widzach niemałe emocje, a Agnieszka nie wybrała żadnego mężczyzny.

Na imprezie andrzejkowej zorganizowanej przez uczestników „Rolnik szuka żony” z kilku edycji pojawili się również uczestnicy ostatniej odsłony programu, jednak nie na wszystkich zdjęciach pozowali razem.

„Rolnik szuka żony” uczestnicy na imprezie andrzejkowej

Na zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych zarówno uczestników, jak i rolników nie dało się nie zauważyć Nicoli, która pozowała bez Darka, choć i on pojawił się na innych fotografiach. Bez partnerki występował również Artur. Dla wielu widzów programu taki rozwój sytuacji świadczy o tym, że ich związki nie przetrwały, inni uważają jednak, że może mieć to związek z tajemnicą programu i niemożliwością ujawnienia finału przed jego oficjalną emisją.

Kto jeszcze z „Rolnik szuka żony” pojawił się na andrzejkach?

Poza wymienionymi wyżej osobami na imprezie andrzejkowej nie zabrakło Natalii, kandydatki, która starała się o serce Darka. Udziału w imprezie nie odmówiła sobie również Ewa, wybranka Waldemara, jednak przynajmniej na zdjęciach nie było go przy jej boku. Na andrzejkach pojawili się również wesoły Janek będący jednym z trzech mężczyzn przebywających w gospodarstwie Agnieszki i Mikołaj najmłodszy z kandydatów Anny. Poza uczestnikami 10. edycji na imprezie nie zabrakło Joanny i Kamila Osypowiczów, Kamili Boś czy Roksany kandydatki Stanisława z 8. edycji oraz Macieja Kazka z 7.edycji.

Zmiana emisji odcinka finałowego 10. edycji „Rolnik szuka żony”

Finał 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” odbędzie się w niedzielę 10 grudnia 2023 r. o godzinie 21.30.

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Pudelek.pl

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
28. luty 2024 14:51