StoryEditorRolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony": które pary dotrwają do finału?

Burzliwe dyskusje nad przyszłością i niespodziewane zwroty w relacjach – tymi słowami można opisać przedostatni odcinek 10. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Rolnicy mają już za sobą wspólne randki na wyjeździe, a teraz czekają ich dwa miesiące próby. Kogo zobaczymy w finale „Rolnika” jako parę?

„Rolnik szuka żony”: spory o więcej wolnego czasu w relacji Artura i Sary

Artur i Sara spędzili swój wyjazd w Białowieży, gdzie odpoczywali w okolicach malowniczego dworku. Zarówno rolnik, jak i jego wybranka zgodnie przyznali, że ich relacja postępuje w dobrym kierunku. Problem stanowi jednak pracowitość Artura. Jak przypomniała mu Sara, w wizytówce mówił, że „odrobił lekcje” i teraz zamierza mniej pracować, a więcej czasu spędzać z drugą połówką. Z relacji obojga wynika, że od czasu rewizyty Sara była częstym gościem w gospodarstwie rolnika i pomagała mu w codziennych obowiązkach. Artur wydaje się nie być skory do odpuszczenia swojej pracy, ale możliwe, że jego wybrance uda się to zmienić.

„Rolnik szuka żony”: jak rozwinęła się relacja Anny i Jakuba?

Widzowie od początku mieli wiele wątpliwości, co do decyzji, którą podjęła Anna, wybierając na swojego potencjalnego partnera Jakuba, ojca trójki dzieci. Ku zaskoczeniu wszystkich relacja między rolniczką, a jej wybrankiem bardzo się rozwinęła. Rolniczka i jej wybranek spędzili miło czas na strzelnicy, a następnie pływali łódką i kąpali się w jacuzzi. Para snuła nawet wspólne plany co do świąt, a Ania przyznała, że nie ma powodów, by podejrzewać Jakuba o brak szczerości, ponieważ zapoznał ją z całą swoją bliską rodziną znajomymi i dziećmi.

„Rolnik szuka żony”: Nicola uważa, że jest w związku, a Darek, że na wszystko przyjdzie czas

Kolacja Dariusz i Nicoli z pewnością należała do jednej z dwóch w odcinku, podczas których okazało się, że przyszłość może nie być kolorowa. W postawie rolnika odczuwalna była pasywność wobec uczuć wybranej przez niego dziewczyny. Narracja Darka wyraźnie się zmieniła i wielokrotnie podkreślał on, że nie będzie nikomu robił nadziei, a ponadto kazał Nicoli znaleźć pracę i określić się co do przyszłości. Zachowanie mężczyzny wzbudziło mieszane uczucia nie tylko w dziewczynie, ale również całej publiczności „Rolnik szuka żony”. Zdaniem wielu, Dariusz jest niezdecydowany i bawi się Nicolą. Rolnik pozwolił sobie nawet na stwierdzenie, że nie wie, czy w finale programu pojawią się jako para, co wyraźnie zabolało jego wybrankę.

„Rolnik szuka żony”: Ewa była zniesmaczona zachowaniem Waldemara

Pomiędzy Waldemarem i Ewą nie da się nie odczuć dystansu, który się między nimi wytworzył. Jak się szybko okazało, za smutną miną wybranki rolnika stało zachowanie jego negatywnie nastawionych do kobiety rodziców, od początku niezadowolonych z wyboru syna. Ewa podczas kolacji wyjaśniła Waldemarowi, że nie podoba się jej jego zachowanie oraz, że nie oczekiwała od niego wiele, a on nie zrobił nic. Rolnik tłumaczył się nadmiarem pracy i ostatecznie „odbił piłeczkę”, by zapytać Ewę, czy ona ma wobec niego poważne plany, czy też nie. Finał spotkania Waldemara i jego wybranki nie należał do udanych, jednak już w finale okaże się, ile prawdy było w tej relacji.

„Rolnik szuka żony”: zmiana godziny emisji programu

Jak wynika z informacji, która pojawiła się pod koniec emisji odcinka, finałowy odcinek programu „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany w niedzielę 10 grudnia 2023 r. o godz. 21.30.

Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. lipiec 2024 13:30