StoryEditorRolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”: Uczestnicy 10. edycji wystąpili w teleturnieju „Jaka to melodia?”

10. edycja programu „Rolnik szuka żony” dobiega końca. Rolnicy mają przed sobą jeszcze wspólne wyjazdy i finał, podczas którego widzowie dowiedzą się, czy powstałe relacje przetrwały. Wiadomo już jednak, że rolnicy na pewno pojawią się w specjalnym odcinku teleturnieju „Jaka to melodia?”.

„Rolnik szuka żony”: Kto pojawi się w odcinku specjalnym „Jaka to melodia”?

Jak wynika z informacji opublikowanej przez Waldemara Gilasa na jego profilu na Instagramie, w odcinku specjalnym teleturnieju „Jaka to melodia?” wystąpi on wraz z Anną Derbiszewską i Agnieszką Kwiatkowską. Rolnik nie mógł doczekać się premiery odcinka i przekazał wieści swoim obserwatorom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Kochani razem z Aga i Ania mieliśmy przyjemność zagrać w @jaka_to_melodia_tvp na szczytny cel charytatywny. Niebawem będziecie mogli zobaczyć nasze starania” – napisał Waldemar na swoim Instagramie.

„Rolnik szuka żony”: Anna i Agnieszka zachwyciły wyglądem w „Jaka to melodia?”

Na jednym z anonimowych kont, na Twitterze, pojawiły się również zdjęcia ze specjalnego odcinka „Jakiej to melodii”?, na których pozują uśmiechnięci Waldemar, Anna i Agnieszka. Nie da się ukryć, że panie zachwyciły swoim wyglądem.

 Agnieszka zaprezentowała się w czerwonej sukience, a Anna w zielonej. Panie doskonale kontrastowały z ubranym w jasny garnitur Waldemarem.

Kiedy specjalny odcinek „Jaka to melodia?”

Na razie nie wiadomo jednak, na kiedy została zaplanowana publikacja odcinka specjalnego teleturnieju „Jaka to melodia?”. Jednak prawdopodobne jest to, że można się go spodziewać bliżej świąt. Wygrane przez rolników pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel, o którym poinformują na koniec odcinka.

Kogo wybrali Waldemar, Anna i Agnieszka?

Występujący w teleturnieju „Jaka to melodia?” Waldemar zdecydował się na kontynuowanie znajomości z piosenkarką Ewą. Anna postanowiła kontynuować znajomość u boku Jakuba, natomiast Agnieszka nie wybrała nikogo. Każda z decyzji, która została podjęta przez uczestników, wzbudziła wiele emocji w oglądających show widzach. Bardzo prawdopodobne jest to, że któraś z relacji nie przetrwała próby czasu, ale tego dowiemy się z nadchodzących odcinków.

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: eska.pl 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. lipiec 2024 13:33