StoryEditorRolnik szuka żony

Czy będzie odcinek świąteczny „Rolnik szuka żony”?

10. edycja „Rolnik szuka żony” dobiega końca. Zbliżają się również święta. Fani programu są żywo zainteresowani tym, czy produkcja wyemituje świąteczny odcinek „Rolnika”. Czy widzowie mogą spodziewać się emisji ich ulubionego formatu?

„Rolnik szuka żony”: ile zostało odcinków do końca emisji 10. edycji?

10. edycja programu „Rolnik szuka żony” nieubłaganie zbliża się ku końcowi. Uczestnikom pozostało tylko złożyć rewizyty, pojechać na randki w Polskę i wrócić, by porozmawiać o relacji w finale sezonu. Na ten moment wiadomo, że czworo z piątki rolników biorących udział w show podjęło decyzję o kontynuowaniu znajomości z drugą osobą. Plan rewizyt przedstawia się w następujący sposób:

  • Artur odwiedzi Sarę,
  • Dariusz złoży wizytę Nicoli,
  • Waldemar pojedzie do Ewy,
  • Anna spotka się z Jakubem.

Niestety, właścicielka pięknego gospodarstwa agroturystycznego i hotelu, Agnieszka, nie znalazła szczęścia w programie i do czasu finału widzowie będą musieli się z nią pożegnać.

Jak łatwo można policzyć, do końca 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” pozostały zaledwie 3 odcinki. Co roku jednak produkcja emituje również odcinek świąteczny, czy tak będzie i tym razem?

Czy będzie odcinek świąteczny „Rolnik szuka żony”?

Jak podaje portal WirtualneMedia.pl, w roku 2023 widzowie programu „Rolnik szuka żony” również mogą spodziewać się emisji odcinka świątecznego!

Kiedy świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony”?

Ze wstępnych informacji wynika, że świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany 25 grudnia 2023 r. o godz. 20.25 w TVP 1.

Czy w świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony” wystąpią uczestnicy poprzednich edycji?

Forma świątecznego odcinka „Rolnik szuka żony” nigdy nie jest taka sama. Kilkukrotnie, kiedy „rolnikowa rodzina” nie była jeszcze aż tak liczna, rolnicy spotykali się w specjalnie na tę okazję przygotowanym studiu, gdzie wspominali udział w programie i oglądali krótkie nagrania ze swoim udziałem. W ostatnim czasie jednak to Marta Manowska wyruszała do powstałych w jednej z ostatnich edycji par i dowiadywała się, co u nich słychać, a na koniec dodawano życzenia od szczęśliwych uczestników poprzednich edycji. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już wkrótce.

image
Wiadomości rolnicze
Asia z “Rolnik szuka żony” chce pomóc uchodźcom z Ukrainy

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: WirtualneMedia.pl

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. luty 2024 20:26