StoryEditorGwiazdy na wsi

Stanisława Celińska mieszka w sielskim domu z dala od miasta

12.06.2023., 17:00h
Stanisława Celińska to gwiazda wielkiego formatu. Szerszej publiczności znana jako wspaniała aktorka, a od kilku lat podbija serca swoimi wokalnymi umiejętnościami. Koncertuje, wydaje płyty, a na co dzień mieszka w malowniczym zakątku. Jak wygląda jej dom i ogród?

Jak sama aktorka przyznaje, żyje jak na wsi, konkretnie na peryferiach Warszawy. Jej miejsce zamieszkania w niczym nie ustępuje tradycyjnym – typowo wiejskim destynacjom. Ponadto Stanisława Celińska ma także działkę w pobliżu Warszawy. Jest wielką miłośniczką zwierząt, szczególnie swoich piesków, z którymi chodzi na długie spacery. Swoich pupili i życie blisko natury pokazuje w mediach społecznościowych – to miejsce, w którym wielu fanów może wyrazić swój szacunek dla jej twórczości.

Stanisława Celińska – kariera aktorska

Aktorka jest znana z wielu produkcji filmowych, np. "Pieniądze to nie wszystko", "Panny z Wilka", "Nie ma róży bez ognia", "Joanna", „Listy do M.”, „Alternatywy 4, „Noce i dnie”’. Już jako 23-letnia młoda aktorka zyskała ogromną sławę, grając w filmie Andrzeja Wajdy „Krajobraz po bitwie”. Film osiągnął sukces w Cannes, a ona została doceniona i zauważona. Rola Niny okazała się przepustką do wielkiego świata filmu. Stanisława Celińska przez wiele pracowała w teatrze (np. we Współczesnym, Nowym, Dramatycznym). Najbardziej wymagające i śmiałe kreacje stworzyła, grając w sztukach wyreżyserowanych przez Krzysztofa Warlikowskiego.

Stanisława Celińska – kariera muzyczna

Ponad 10 lat temu Stanisława Celińska rozpoczęła swoją solową karierę wokalną. W 2012 roku ukazała się płyta „Nowa Warszawa”, następnie „Atramentowa rumba”, w 2018 roku „Malinowa”, kolejna – „ Jesienna”. Wszystkie zyskały uznanie publiczności i sprawiły, że Stanisława Celińska mogła trafić do serc wielu Polaków i Polek.

Stanisława Celińska – dom na wsi

Zdjęcia w mediach społecznościowych przedstawiają urokliwy domek urządzony w klasycznym stylu. Wnętrze jest niezwykle przytulne, gustownie zaprojektowane – za sprawą sporej ilości drewna! Drewniane krzesła, drzwi, ściany, tradycyjne meble, koronkowe serwety, kwiaty – aktorka uwiła naprawdę piękne gniazdko.

Stanisława Celińska – ogród

Zachwyca także zadbany i kwiecisty ogród. Jest w nim bardzo dużo imponujących roślin, pergola z winoroślą, pokaźne donice z kwiatami, stare drzewa i krzewy.

image
Gwiazdy na wsi

Jak mieszka Małgorzata Socha? Jak wygląda jej willa na wsi?

Oprac. Angelika drygas

Fot. Stanisława Celińska/Facebook

Fot. tytułowe Stanisława Celińska/Facebook – fot. Joanna Trzcińska

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
17. lipiec 2024 14:23