StoryEditorGwiazdy na wsi

Wakacje na Warmii – Izabella Krzan odpoczywała na wsi

21.09.2023., 18:00h
Sporo celebrytów wybiera wiejskie destynacje jako miejsce swojego wakacyjnego wypoczynku. Nie tylko Pazurowie, Dorota Szelągowska czy Małgorzata Foremniak cenią miejsca dziewicze. Do tego grona dołączyła także Izabella Krzan.

Prezenterka jest związana z telewizją, ale nie zawsze tak było. W 2011 roku zdobyła tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur, w 2014 roku została III Wicemiss Warmii i Mazur, by w 2016 roku wygrać konkurs Miss Polonia 2016. w związku z tym zaprezentowała się także w konkursie Miss Universe 2016. Od dwóch lat prowadzi program: Pytanie na Śniadanie. Znamy ją również z Koła fortuny.

Izabella Krzan wraca na Warmię

Izabella Krzan pochodzi z Olsztyna i bardzo chętnie wraca w rodzinne strony. Nic dziwnego, że wypoczywała na Warmii. Niedawno modelka opublikowała piękne zdjęcia z urlopu. Nie tylko pływa w jeziorze, ale pozuje wśród zachwycającej zieleni. Modelka pokazała się także w dzierganym bikini na tle słoneczników, słońca i starego drewnianego domu: – Słońce, jezioro i ugryzienia gzów. Giez, znany również jako Jusznica Deszczowa lub Końska Mucha. Uwielbia upały i wilgoć. Występuje przy zbiornikach wodnych. Lubi kąsać. Widzę podobieństwo – czytamy w podpisie do fotografii na jej profilu instagramowym.

Z czego słynie Warmia?

Warmia, podobnie jak Mazury, kojarzy się z jeziorami i żeglarstwem. I rzeczywiście, to jeden z najciekawszych turystycznie regionów Polski. Znajdziemy tam mnóstwo perełek architektury gotyckiej oraz malownicze krajobrazy. Koniecznym do odwiedzenia jest drogowy Szlak Kopernikowski. Nie można pominąć także szlaku kajakowego na Łynie. Na Warmii spotkamy ogromną ilość jezior, w tym najgłębsze w rejonie jezioro Ukiel. Ponadto ta kraina to raj dla rowerzystów z imponującą liczbą wygodnych szlaków.

Oprac. Angelika Drygas

fot. izabellakrzan/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. lipiec 2024 09:09