StoryEditorNowa akcja

Gang Mocniaków – pluszaki wracają do Biedronki. Jak je zdobyć?

28.08.2023., 10:56h
Jak co roku, końcówka wakacji to nie tylko przygotowania do szkoły, ale też akcja edukacyjno-promocyjna w Biedronce. Tegoroczna edycja maskotek nazywa się Gang Mocniaków i tworzy go 11 pluszaków.

Mocniaki – poznajcie nowych bohaterów

W tym roku sieć sklepów Biedronka promuje produkty sprzedawane w sklepach. W skład nowego gangu wchodzą woda Werka, dynia Dorotka, banan Benek, oranżada Ola, parówka Patrycja, napój Norbert, rogalik Radzio, jajko Julek, chleb Henio, awokado Adaś i krem Krzyś. To kolejna edycja znanych akcji, które w poprzednich latach nosiły nazwy Słodziaków, Fajniaków czy Bystrzaków. W tym roku Mocniaki pomagają najmłodszym w odkryciu mocy dobrego jedzenia, które można znaleźć w sklepach.

Jak zdobyć Mocniaki?

  • Za każde wydane 69 zł klient otrzyma jedną naklejkę.
  • Dodatkową naklejkę można zdobyć, jeśli przy zakupach za 69 zł w koszyku znajdą się produkty specjalne za minimum 10 złotych.
  • Kolejna naklejka przysługuje, jeśli kupimy produkty wskazane w ofercie „Mocny wybór”.
  • Również zakup warzyw i owoców pozwala na odebranie dodatkowej naklejki za każde wydane 69 zł. Musimy pamiętać, żeby zeskanować kartę „Moja Biedronka” bądź podać numer telefonu, który jest przypisany do karty.
  • W aplikacji Biedronka dostępne będą quizy, za rozwiązanie których będziemy mogli odebrać jeszcze jedną naklejkę.
  • "Darmowego" Mocniaka możemy zdobyć po uzbieraniu 60 naklejek. Dla niecierpliwych pozostaje możliwość kupienia maskotki ze zniżką. Uzbieranych 30 naklejek uprawnia do zakupu Mocniaka za 24,99 zł. Istnieje opcja nabycia pluszaka bez brania udziału w zbieraniu naklejek, będzie wtedy kosztował 49,99 zł.

W ramach akcji dostępna jest również książka, którą klient odbierze za 15 naklejek lub może ją kupić za 34,99 zł. Naklejki należy umieścić w specjalnym katalogu dostępnym do odebrania w sklepie.

Do kiedy trwa akcja?

Całość akcji trwa od 28 sierpnia do 2 grudnia 2023 roku. Naklejki wydawane będą do 18 listopada bieżącego roku. Pluszaki i książki opisujące ich przygody można odebrać do 2 grudnia 2023 roku bądź do wyczerpania zapasów.

image
Ważne rady

Pierwszy dzień w przedszkolu – jak przygotować dziecko do zmiany?

Oprac. Sandra Matus

Źródło: Wiadomości Handlowe

Fot. Wiadomości Handlowe

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 09:21