StoryEditorwypadek

Tragedia we wsi na Podkarpaciu. Zginął 4-letni chłopiec

28.05.2024., 10:30h
Na prywatnej, ogrodzonej posesji, podczas prac przydomowych, śmierć poniósł 4-letni chłopiec. Pomimo natychmiastowej reanimacji, życia dziecka nie udało się uratować.

Brzozów. Śmierć dziecka podczas prac przydomowych

W sobotę, 25 maja, w Humniskach (woj. podkarpackie) doszło do tragicznego zdarzenia, które wstrząsnęło lokalną społecznością. Okoliczności śmierć 4-latka nie są szerzej znane opinii publicznej. Prokuratura i policja nie ujawniają szczegółów sprawy.

Zdarzenie miało miejsce w godzinach popołudniowych, przed godziną 18:00. Na miejscu tragedii pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, przeprowadzając szczegółowe oględziny i zabezpieczając wszelkie ślady, które mogą pomóc w ustaleniu dokładnych okoliczności wypadku.

Nieszczęśliwy wypadek i prokuratorskie śledztwo

- W dniu 25 maja 2024 r. w Humniskach woj. podkarpackiego, na prywatnej ogrodzonej posesji, przed godz. 18, doszło do zdarzenia, w wyniku którego, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, śmierć poniósł 4-letni chłopiec. W toku czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora ustalono, że do śmierci dziecka doszło podczas prac przydomowych. Rodzice dziecka byli trzeźwi. Podjęto decyzję o zabezpieczeniu zwłok dziecka do badań sekcyjnych. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. Prokuratura Rejonowa w Brzozowie wszczęła śledztwo ws. nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka - krótko o zdarzeniu informuje Prokuratura Okręgowa w Krośnie.

Michał Czubak

fot. ilustrujące/M. Czubak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. czerwiec 2024 02:02