StoryEditor"Rolnik szuka żony" edycja 8

Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony" biorą ślub! Lista gości zaskakuje!

17.03.2023., 18:00h
To już niedługo! Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony" pobierają się we wrześniu. W ostatnim czasie para zaczęła przesyłać zaproszenia na uroczystość do znajomych i rodziny. Kto pojawi się na ślubie i weselu?

Ślub Asi i Kamila z "Rolnik szuka żony" tuż, tuż

Joanna Wielgosz i Kamil Osipowicz to para, która poznała się w 8 edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć rolnika i jego wybrankę dzieliło wiele kilometrów, ponieważ on pochodzi z Podlasia, a ona z Wielkopolski, to szybko udało się im zamieszkać wspólnie. Od czasu zakończenia programu w życiu Kamila i Asi wiele się zmieniło. Po zaręczynach, do których doszło jeszcze w programie i przeprowadzce dziewczyny na Podlasie, para zaplanowała ślub i wesele, a także doczekała się również córeczki – Antoniny. Wyczekiwana uroczystość odbędzie się w Wielkopolsce w okolicach Czarnkowa, w parafii św. Andrzeja Boboli w Gębicach, skąd pochodzi przyszła panna młoda.

Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony" o weselu

Asia i Kamil w rozmowach z przedstawicielami mediów wielokrotnie podkreślali, że ich wesele to będzie huczna uroczystość, na której zjawi się wielu członków rodziny i znajomych. Para młoda postawiła na zyskujący w ostatnim czasie na popularności styl boho. Do całej aranżacji dopasuje się również Joanna, która zaprezentuje się w sukni projektu Macieja Domańskiego. Jedną z głównych i najważniejszych druhen na ślubie pary będzie ich córeczka, Antosia.

Kto został zaproszony na ślub Asi i Kamila z "Rolnik szuka żony"?

Para zaplanowała swój ślub na 9 września 2023 r. Na uroczystości pojawi się 150 os. Wśród zaproszonych gości znalazło się wielu znajomych Asi i Kamila. Zaproszeniami pochwalili się uczestnicy poprzednich edycji "Rolnik szuka żony" m. in. jedna z kandydatek rywalizujących z Joanną o serce Kamila – Justyna, Roksana, która była kandydatką Stanisława Pytlarza czy rolnik, Dawid Noweta, z 7 edycji. Wśród zaproszonych znalazła się również prowadząca show Marta Manowska. Wszystko wskazuje na to, że zabawa będzie iście szampańska!

Przeczytaj również: Będzie 10. edycja "Rolnik szuka żony". Kiedy odcinek "zerowy"?

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. marzec 2023 16:26