StoryEditorMarta Manowska

Marta Manowska ma nową pracę. Czy prowadząca „Rolnik szuka żony” zamierza zmienić zawód?

Marta Manowska jest dziennikarką, której sławę przyniosła posada prowadzącej w programie „Rolnik szuka żony”. Od 10 lat wzbudza sympatię w swoich obserwatorach, a teraz zdecydował się pójść krok dalej i podjąć nową pracę. Czy zajmie się Manowska?

Marta Manowska jako prowadząca programy rozrywkowe

Marta Manowska jest osobą, z którą łatwo się rozmawia. Dzięki umiejętności prowadzenia dialogu dziennikarka zdobyła posadę prowadzącej „Rolnik szuka żony”, a potem przyjęła również propozycje z produkcji „The Voice of Poland Senior” i „Sanatorium miłości”. Kobieta uwielbia swoją pracę i jest w nią mocno zaangażowana. O dobroci, która bije od Manowskiej, świadczą jej stosunki z uczestnikami. Manowska często bywa gościem na przyjęciach rodzinnych organizowanych przez osoby występujące w poszczególnych produkcjach i najczęściej są to wesela.

Marta Manowska ma nową pracę?

W ostatnim czasie nie brakuje plotek o tym, że Marta Manowska nie poprowadzi kolejnej edycji „Sanatorium miłości”. Pomówieniom zaprzeczyła sama dziennikarka, która ze stanowczością stwierdziła, iż ta posada nadal do niej należy.

Jak wynika jednak z informacji prasowej, do której dotarł „Fakt”, w ostatnim czasie Manowska faktycznie podjęła inną pracę. Okazuje się, że dziennikarka udzieliła głosu aplikacji Hallow przeznaczonej do użytku dla katolików. Kobieta czyta fragmenty Pisma Świętego mówiące o pokoju, który dać nam może tylko Bóg.

„Chcielibyśmy pomóc ci znaleźć czas dla siebie, czas na odpoczynek i chwilę wytchnienia. Z tej okazji, od dziś będziesz mógł posłuchać najnowszej serii do snu "Odnajdując pokój" z udziałem Marty Manowskiej. Niezmiernie się cieszymy, że Marta dołączyła do grona gości specjalnych w Hallow!” – poinformował zespół Hallow.

image
Rolnik szuka żony

Czy Marta Manowska poprowadzi 11. edycję „Rolnik szuka żony”?

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Hallow, lublin.fakt.pl

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. kwiecień 2024 17:43