StoryEditorRolnik szuka żony

Kiedy będzie zerowy odcinek 11. edycji „Rolnik szuka żony”?

Wielkanoc coraz bliżej, a wraz z nią emisja tzw. zerowego odcinka „Rolnik szuka żony”, w którym rolnicy będą prezentowali swoje sylwetki w poszukiwaniu miłości. Kiedy emisja 11. edycji show?

Rolnik szuka żony: nabór rolników

Program „Rolnik szuka żony” jest emitowany w stacji TVP 1 od roku 2014. To już 10 lat odkąd polscy rolnicy mają możliwość szukania miłości za pośrednictwem tego show. Rolnikowa rodzina powiększa się z roku na rok. Dzięki udziałowi w programie wiele rolników znalazło miłość i doczekało się potomstwa.

Nabór zgłoszeń do „Rolnik szuka żony” trwał od zakończenia 10. edycji do końca roku 2023. Spośród nadesłanych zgłoszeń produkcja wyłoni najprawdopodobniej 8 rolników, którzy zaprezentują się w odcinku zerowym. Po emisji przyjdzie czas na nadsyłanie zgłoszeń przez osoby zainteresowane poznaniem uczestników i podjęciem próby wejścia w związek. Do etapu nagrań przejdzie 5 rolników, którzy będą walczyli o miłość na oczach całej Polski.

Rolnik szuka żony: kiedy emisja odcinka zerowego 11. edycji?

Program „Rolnik szuka żony” to produkcja z tradycjami, dlatego daty emisji poszczególnych odcinków sporadycznie ulegają zmianie. Tym razem zaskoczeń jednak nie będzie, a fani show będą mogli poznać nowych rolników już podczas świąt wielkanocnych. Na razie nie wiadomo, o której godzinie nastąpi emisja show, wiadomo jednak, że będzie to 31 marca br.

O tym, którzy rolnicy wystąpią w programie, zadecyduje ilość nadesłanych listów.

image
Rolnik szuka żony

Anna z 10. edycji „Rolnik szuka żony” w odważnej sesji zdjęciowej. Kto jej towarzyszył?

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Eska.pl

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 13:18