StoryEditorRolnik szuka żony

Agnieszka z 10. edycji „Rolnik szuka żony” zachwyca urodą. Taką metamorfozę przeszła rolniczka

Agnieszka Kwiatkowska z 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” zachwyca urodą. Rolniczka w ostatnim czasie pochwaliła się w sieci zdjęciami, na których widać idealny makijaż i świetnie dobraną fryzurę. Na jaką imprezę szykowała się Aga?

Jak zmieniła się Agnieszka z 10. edycji „Rolnik szuka żony”?

Podczas nagrań do 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” Agnieszka występowała najczęściej w swoim naturalnym wydaniu. Rolniczka często pokazywała się w stroju do nauki jazdy konnej, ale również ubraniach roboczych, w których oporządzała swoje konie. Na randki Agnieszka ubierała zwiewne sukienki.

Widzom programu „Rolnik szuka żony” z pewnością zapadł w pamięć nieprzeciętny charakter rolniczki. Agnieszka okazała się bardzo zdyscyplinowaną, zorganizowaną, pewną siebie, zaradną i dynamiczną osobą. Jak podkreślała rolniczka, to, co ma, zawdzięcza sobie i swojemu tacie, z którego pomocą skrupulatnie rozwijała konno-restauracyjny biznes.

Od czasu zakończenia programu Agnieszka częściej pokazuje się w Internecie. Kobieta zaktywizowała swoją obecność na Instagramie i dzieli się z fanami zdjęciami, na których wprost zachwyca urodą.

Agnieszka z 10. edycji „Rolnik szuka żony” w „Jaka to melodia?”

Agnieszka z 10. edycji „Rolnik szuka żony” wyglądała świetnie już podczas finału programu. Krótko po jego zakończeniu zdecydowała się na charytatywny występ w show „Jaka to melodia?”, gdzie rywalizowała o zwycięstwo wraz z Anną Derbiszewską i Waldemarem Gilasem.

Anna pojawiła się za pulpitem w czerwonej sukience przed kolano, z rękawami oraz głębokim dekoltem. Rolniczka postawiła na delikatne dodatki w postaci kolczyków, bransoletki i naszyjnika z imitacji pereł. Całość stylizacji dopełniła złotymi sandałkami na szpilce. Nie eksperymentowała z włosami, które były po prostu wyprostowane.

Agnieszka z 10. edycji „Rolnik szuka żony” szykuje się na imprezę

W ostatnim czasie instagramowy profil Agnieszki przeszedł prawdziwą rewolucję, a to wszystko za sprawą jednego zdjęcia. Rolniczka w opisie dziękuje za starania kosmetyczce, która musi mieć fach w ręku.

Agnieszka pochwaliła się swoim obserwatorom fotografią, na której pozuje w pełnym makijażu. Idealnie wykonana kreska na oku podkreśla piękne, duże, piwne oczy kobiety. Można zauważyć, że rolniczka pokusiła się również na wypełnienie rzęs, a całość dopełniła beżowa szminka.

Aga postanowiła również zaszaleć z włosami. Na jej głowie pojawiła się prawdziwa burza loków, które imponują swoją objętością. Ponadto rolniczka wybrała kuszącą kreację w kwiaty z bardzo głębokim dekoltem. Kobieta do minimum ograniczyła biżuterię, ponieważ wybrała złote kolczyki. Nie zakładała naszyjnika, ponieważ kreacja, na którą się zdecydowała, była zakończona chokerem.

Co na co dzień robi Agnieszka z 10. edycji „Rolnik szuka żony”?

Agnieszka z 10. edycji „Rolnik szuka żony” na co dzień prowadzi 17-hektarowe gospodarstwo rolne, w którym hoduje konie. Rolniczka zajmuje się organizacją zawodów jeździeckich, ma nawet własny plan do jazdy konnej. Ponadto prowadzi restaurację o nazwie „Trzy Podkowy”, o czym więcej pisaliśmy w artykule pt.: „Rolnik szuka żony”: Jak mieszka Agnieszka z 10. edycji?”.

image
Rolnik szuka żony

Przepis na mini gołąbki od Małgosi z „Rolnik szuka żony”

Justyna Czupryniak

Źródło: Instagram/agakwiat83

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 22:59