StoryEditorRolnik szuka żony

Gwiazdy „Rolnik szuka żony” na proteście rolników w Warszawie. Kogo można było tam spotkać?

Protest rolników w Warszawie, który odbył się 24 lutego br. przyciągnął do stolicy prawdziwe tłumy. Wśród demonstrujących swoje niezadowolenie gospodarzy nie dało się nie zauważyć bohaterów różnych edycji programu „Rolnik szuka żony”. Sprawdźcie, kto z nich wspierał rolniczy pochód.

Kamila Boś z „Rolnik szuka żony” na proteście w Warszawie

Na proteście rolników w Warszawie zorganizowanym z powodu nadmiernego importu towarów rolno-spożywczych z Ukrainy oraz nieludzkiej polityki Zielonego Ładu nie zabrakło uczestniczki 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”, Kamili Boś. Producentka pieczarek odwiedziła stolicę, by wesprzeć demonstrację i zawalczyć o przyszłość polskiego rolnictwa.

Tomek K. z „Rolnik szuka żony” na proteście w Warszawie

Wśród protestujących w Warszawie rolników znalazł się również Tomek Klimkowski z 9. edycji „Rolnik szuka żony”, który na co dzień zajmuje się produkcją zbóż oraz dystrybucją środków ochrony roślin. 

Waldemar z „Rolnik szuka żony” na proteście w Warszawie

W tłumie protestujących w Warszawie rolników można było również spotkać Waldemara z 10. edycji programu „Rolnik szuka żony”, który w swoim gospodarstwie hoduje bydło mięsne i mleczne oraz zajmuje się produkcją roślinną. 

Grzegorz Bardowski wspiera protesty rolników 

Od początku protesty rolników w Polsce wspiera równiez Grzegorz Bardowski z 2. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna pochodzi z Dolnego Śląska, a w swoim gospodarstwie zajmuje się produkcją roślinną, głównie uprawą zbóż i buraka cukrowego. Uczestniczył w lokalnych demonstracjach. 

Kiedy następny protest rolników w Warszawie?

Kolejny protest rolników w Warszawie odbędzie się 6 marca br. Wezmą w nim udział gospodarze z całej Polski. Nadal nikt nie przedstawił protestującym konkretnych rozwiązań, które zapewniłyby im stabilną pracę i przyszłość. 

oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. czerwiec 2024 16:55